Jak używki wpływają na życie seksualne?
   0 Comments
Jak używki wpływają na życie seksualne?

Narkotyki, alkohol oraz inne substancje psychoaktywne mają bardzo duży wpływ na życie erotyczne. Regularnie przyjmowane obniżają popęd płciowy oraz zmniejszają ochotę na zbliżenie. Dowiedz się, z jakiego powodu seks i używki nie stanowią dobrego połączenia, a także przekonaj się, dlaczego zamiast nich warto sięgnąć po feromony. Zapraszamy do lektury!

Wpływ używek na życie seksualne

Napoje wysokoprocentowe, narkotyki oraz inne substancje odurzające oddziałują w bezpośredni sposób na układ nerwowy. Poza tym, że niszczą komórki i upośledzają procesy myślowe, sprawiają, że organizm przestaje właściwie reagować na bodźce dostarczane z zewnątrz. Z tego względu seks a używki nie idą ze sobą w parze. Dotyczy to zarówno alkoholu, jak i wszelkich innych środków psychotropowych. Warto podkreślić, że na negatywne konsekwencje stosowania używek są w większym stopniu narażone kobiety niż mężczyźni. Wynika to przede wszystkim z mniejszej masy ciała, specyficznego układu hormonalnego oraz różnic w sposobie metabolizowania. Najczęstsze problemy Przykładowe zaburzenia seksualne występujące u osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków oraz innych substancji psychoaktywnych to:

  • przedwczesny wytrysk,
  • problemy z utrzymaniem erekcji,
  • unieczynnienie jąder i zaprzestanie produkcji testosteronu,
  • obniżenie ochoty na stosunek,
  • utrata zdolności do przeżywania orgazmu.

Do najczęściej rozpoznawanych dysfunkcji seksualnych należą wspomniane wyżej trudności z erekcją oraz utrata popędu płciowego. U mężczyzn długotrwale spożywających alkohol i zażywających narkotyki nierzadko pojawiają się zaburzenia o charakterze przewlekłym. Zalicza się do nich między innymi impotencję wynikającą z uzależnienia oraz stopniowy zanik jąder. Regularne picie napojów wysokoprocentowych i przyjmowanie substancji odurzających powoduje też uszkodzenia w obrębie ośrodkowego układu nerwowego. Dotyczy to zwłaszcza obszarów odpowiedzialnych za przesyłanie bodźców. Zaburzenie sygnałów przekazywanych przez przysadkę mózgową do narządów płciowych prowadzi do obniżenia jakości stosunków płciowych. Częste odurzanie się utrudnia też świadome podejmowanie decyzji i wyrażanie zgody na zbliżenie. To z kolei zwiększa ryzyko zakażenia się chorobami przenoszonymi drogą płciową takimi jak HIV, rzeżączka czy kiła.

A gdyby tak używki… zastąpić feromonami?

Jak już wyżej kilkukrotnie zaznaczono, seks a alkohol nie stanowią najlepszego połączenia. Używki wpływają na życie erotyczne zarówno w krótkiej, jak i dłuższej perspektywie. Jeśli chcesz zwiększyć swoją atrakcyjność i możliwości witalne, proponujemy sięgnąć po odpowiednie środki na potencję. Należą do nich zwłaszcza feromony (https://ferosup.pl/6-feromony), które są bezpieczne w użyciu, a co najważniejsze – nie wpływają na zdrowie i nie uzależniają nawet przy długotrwałym stosowaniu. Tego rodzaju preparaty zawierają w swoim składzie starannie dobrane związki chemiczne, które oddziałują podświadomie na pożądanie. Ich używanie jest bardzo proste, ponieważ wystarczy je zaaplikować bezpośrednio na skórę przed nałożeniem ubrania. Feromony działają od czterech do sześciu godzin. By zwiększyć ich skuteczność, zaleca się je nakładać w miejscach, w których tętno jest najlepiej wyczuwalne. Do takich obszarów należą nadgarstki, szyja, zgięcia łokciowe oraz przestrzeń między piersiami.

Sprawdzone feromony – tylko na Ferosup.pl!

Jeśli szukasz bezpiecznego sposobu na rozwiązanie problemów z libido, zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertą feromonów znajdujących się w naszym sklepie internetowym Ferosup.pl. Wśród szerokiej gamy środków na potencję skomponowanych na bazie naturalnych związków chemicznych znajdziesz produkty dedykowane zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Unikalne perfumy z feromonami  sprawią, że staniesz się o wiele bardziej atrakcyjną osobą, a płeć przeciwna zacznie na Ciebie spoglądać w zupełnie inny sposób. Przekonaj się o tym sam, sięgając po niesamowite mieszanki dostępne na Ferosup.pl!

Comments

Log in or register to post comments