Suplementy diety - poprawa życia seksualnego
   0 Comments
Suplementy diety - poprawa życia seksualnego

Udane życie seksualne ma duże znaczenie dla psychiki człowieka i jego kondycji fizycznej. Środki na potencję dostępne bez recepty cieszą się rosnącą popularnością. Większość z nich można już nabyć przez internet. Ma to związek z ich przystępną ceną i skutecznością działania. Wybór tego rodzaju specyfików jest bardzo duży, dlatego warto zapoznać się z tymi najpopularniejszymi.

Suplementy diety dla lepszego współżycia

Niewłaściwa dieta, powszechny stres, pędzący tryb życia - to bez wątpienia najczęściej wymieniane czynniki, które zaburzają udane życie erotyczne. Statystyki mówią o tym, że problem ten dotyczy głównie mężczyzn, co nie oznacza, że kobiety także nie cierpią z powodu obniżonego popędu seksualnego. Suplementy diety na libido wspomagają męskie siły witalne i pozwalają na nowo cieszyć się seksem. Preparaty dostępne na rynku gwarantują trzy główne efekty działania:

  • zwiększenie libido,
  • wydłużenie czasu trwania stosunku,
  • wspieranie erekcji u mężczyzn.

Na tym jednak nie koniec. Ciekawą propozycją są także afrodyzjaki i feromony, które "podkręcają" gorącą atmosferę między dwojgiem zakochanych w sobie osób. Mimo że specyfików wpływających na udane życie erotyczne jest wiele, to najskuteczniejsze mają w składzie m.in. asparginian L-argininy, żeń-szeń, korzeń maca, moringę, białko konopne i kompleksy witamin.

Są one najczęściej wykorzystywanymi substancjami w produktach mających na celu poprawę libido czy przedłużenie stosunku. Liczne badania naukowe dowiodły ich pozytywnego wpływu na czynności seksualne:

  • asparginian L-argininy pod wpływem zjawiska utleniania przekształca się w tlenek azotu i L-cytrulinę. Ten pierwszy związek powoduje zwiększenie przepływu krwi, co wspiera zjawisko erekcji. Warto jednak pamiętać o tym, żeby zachować wszelkie środki ostrożności przy stosowaniu tego składnika wraz z lekami na ciśnienie wydawanymi z przepisu lekarza. Bezpieczniej będzie, jeśli upewnisz się, że nie ma żadnych przeciwwskazań w łączeniu suplementu ze środkami działającymi na układ sercowo-naczyniowy,
  • żen-szeń jest znanym surowcem zielarskim, który podnosi poziom energii i może dzięki temu zwiększać libido oraz wpływać na przedłużenie stosunku. Głównymi składnikami tej azjatyckiej rośliny są saponiny. Podobnie jak w przypadku L-argininy mamy tutaj do czynienia z tlenkiem azotu, który powstaje na szlaku reakcji enzymatycznej tych substancji. Aby cieszyć się z pozytywnych efektów działania żeń-szenia, należy przyjmować doustnie określoną jego dawkę - najlepiej od 1800 do 3000 mg dziennie,
  • korzeń maca zwany również korzeniem pieprzycy peruwiańskiej, poprawia funkcje seksualne u kobiet i mężczyzn, nie zaburzając przy tym poziomu estrogenów i testosteronu,
  • moringa stosowana w suplementach diety na libido poprawia jakość męskiego nasienia, dzięki zawartości dużej ilości cynku. Na tym jednak nie koniec zalet. Wykazano bowiem, że specyfiki z moringą w składzie wspomagają farmakologiczne leczenie erekcji,
  • białko konopne działa wielokierunkowo. Przede wszystkim polepsza stan naczyń krwionośnych, a ponadto reguluje poziom lipidów we krwi. Ma to związek z obecnością kwasu gammalinolenowego.

Afrodyzjaki i feromony

Udane życie seksualne to miłość, a miłość to chemia. Można ją wyzwolić, stosując afrodyzjaki i feromony. Z ich pomocą można nie tylko zwiększyć poziom libido, ale i doświadczyć całej palety nowych doznań. Mianem afrodyzjaków określa się przede wszystkim zapachy i smaki, dzięki którym zwiększa się apetyt na seks. Są nie tylko skuteczne w sypialni, ale pomagają rozładować stres i poprawią nastrój. Specyfiki kulinarne bogate w składniki odżywcze oddziałują na wiele układów ludzkiego organizmu, w tym rozrodczy, nerwowy i krwionośny.

Dużym plusem jest to, że nie obciążają żołądka i nie powodują uczucia ciężkości. Do najczęściej występujących kulinarnych afrodyzjaków zalicza się małże, lubczyk, truskawki w czekoladzie, imbir czy szparagi. Nie mniej skuteczne są tzw. hiszpańskie muchy (https://ferosup.pl/afrodyzjaki/8-sex-elixir-hiszpanska-mucha-afrodyzjak.html), czyli eliksiry miłości na miarę XXI wieku. Feromony są naturalnie występującymi w naturze substancjami lotnymi, które ułatwiają komunikację bez słów. Zapach, który wydzielany jest przez ciało człowieka, może informować rozmówcę o jego nastroju, emocjach, lęku, a nawet podnieceniu. Odbiór tego specyficznego języka ciała jest całkowicie poza naszą świadomością.

Dzięki postępowi technologicznemu i możliwości stworzenia feromonów w laboratoriach producenci środków na potencję oferują szereg produktów, które mogą uczynić język ciała jeszcze bardziej czytelnym i pomogą uwieść partnera. Dzięki nim będziesz bardziej skuteczny w sztuce miłości. Niskie libido, krótki czas pożycia seksualnego czy problemy z erekcją można wspomóc odpowiednimi produktami dostępnymi bez recepty. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni znajdą idealne rozwiązanie dla siebie, w bardzo przystępnej cenie. Na stronie internetowej Ferosup.pl znajdziesz suplementy diety oraz feromony, które poprawią Twoje życie erotyczne, a co za tym idzie, poprawią jakość życia. Przekonaj się na własnej skórze, że warto! Od spełnionego życia seksualnego dzieli Cię kilka kliknięć.

Comments

Log in or register to post comments