Obniżka! Fero Mist Damskie perfumy z feromonami Zobacz większe

Tylko online

Fero Mist Damskie perfumy z feromonami 100ml

FMD

Nowy produkt

Fero Mist to absolutnie nowa ścieżka perfum z feromonami. Mocny, długo utrzymujący się zapach w połączeniu z feromonami dają oszałamiający efekt. Bardzo kobiece nuty zapachowe, które skutecznie wspomagają działanie feromonów.

Więcej szczegółów

53,10 zł Brutto

-10%

Zamiast 59,00 zł

PROMOCYJNE KOSZTY DOSTAWY:

 • Paczka w Ruchu: 0 zł
 • Pozostałe: od 4,9 zł
0.4 kg

Opis

Pojemność 100ml
Przeznaczenie Dla kobiet

Więcej informacji


front-600.png

 

Ważna uwaga dotycząca perfum Fero Mist

Na opakowaniu perfum widnieje komunikat: "Nie stosować na ciało, produkt nie jest kosmetykiem"
Informacja ta widnieje dlatego, że perfumy Fero Mist posiadają wysokie stężenie zapachowe i tym samym wysokie stężenie alkoholu. Przez alkohol produkt może być drażniący dla skóry delikatnej. Nie ma jednak żadnych przeciwwskazań, by stosować je na skórze. Należy jednak przetestować, czy produkt jej nie podrażnia. Więcej informacji TUTAJ.


Fero Mist - nowoczesne perfumy z feromonami

Fero Mist to absolutnie nowa ścieżka perfum z feromonami. Mocny, długo utrzymujący się zapach w połączeniu z feromonami dają oszałamiający efekt. Bardzo kobiece nuty zapachowe, które skutecznie wspomagają działanie feromonów. Fero Mist to mieszanka wybuchowa dla każdej kobiety, na każdego mężczyznę!

 

yp-Fero_BAner_1b.png

 

 

Wyróżnij się z tłumu Dzięki Fero Mist 

Wszyscy wiemy jak trudno się wyróżnić, Jak trudno zwrócić na siebie uwagę drugiej tej wybranej osoby, przełożonych, kontrahentów. Jeszcze trudniej zrobić to w wyważony  i subtelny  sposób, tab by uzyskać założone a może i wymarzone efekty...

 

Feromony zapachowe Fero Mist zrobią to z niesamowitym efektem. Poczuj jak zmieniają Twoje życie, jak uczynią Cię pewną, siebie, pełną seksapilu kobietą. Odnoszącą sukcesy w życiu prywatnym jak i zawodowym. Kobietą której inne mogą jedynie zazdrościć mażąc o podobnych sukcesach.

 

  

yp-mist_woman_BANER_5a.png

 

h2-style.phpCzy miałaś kiedyś wrażenie, że perfumy, których zapach poczułaś to było coś więcej? Wyczuwałaś piękny zapach jednak akurat ten wywoływał w Tobie burze? Zastanawiałaś się co to za perfumy, jak drogie są, dla czego tak na mnie działają? TO FEROMONY!
h2-style.phpA dokładniej perfumy z dodatkiem feromonów. To właśnie feromony sprawiają, ze odbieramy zapach lepiej, intensywniej, bardziej przekonująco... Przypomnij sobie, jak postrzegałaś osobę, u której wyczułaś ten zapach? Czy kobieta stosująca je nie wzbudza podziwu? Czy mężczyzna stosujący feromony nie jest bardziej pociągający, męski? Wywołuj wrażenie na innych każdego dnia i o każdej porze, podczas standardowych czynności jak i na ważnych spotkaniach!
h2-style.php

yp-mist_woman_BANER_3b.png

 


Perfumy z feromonami FERO MIST 100ml ODMIENIĄ TWOJE ŻYCIE

h2-style.php
 • Pewność Siebie zawsze i wszędzieyp-mist_men_1a.png

 • 100% większe zainteresowanie ze strony mężczyzn 

 • Słabość mężczyzn do Twojej osoby

 • Ludzie będą chcieli przebywać w Twoim otoczeniu

 • Wzmocniona pewność siebie i wiara w woje możliwości

 • Kobiety będą widziały w Tobie silną przywódczynię z której zdaniem trzeba się liczyć.

 • Poczujesz władzę nad mężczyznami

 • Łatwo będziesz mogła niezobowiązująco poflirtować

 • Z łatwością będziesz nawiązywała nowe znajomości

 • Wzmacniasz swoją pozycję w grupie

 • Zdecydowany wzrost atrakcyjności

h2-style.phpyp-mist_woman_BANER_4a.png
h2-style.php

Jak pachnie Fero Mist?

Trudno jednoznacznie określić zapach perfumowanych feromonów dla kobiet Fero Mist. Można je zdefiniować jako połączenie świeżości, wolności i zapachu wiosennych kwiatów. Korzystając z naszych feromonów nie tylko sprawisz, że w oczach innych osób staniesz się bardziej atrakcyjna fizycznie, ale przede wszystkim roztoczysz wokół siebie niesamowitą aurę, którą będzie można poczuć zaraz po pierwszym zastosowaniu produktu.

Laur Konsumenta - Odkrycie roku 2016

Perfumy z feromonami zapachowymi FERO MIST Podobnie jak cała marka kosmetyków i suplementów LoveStim zostały nagrodzone Laurem Konsumenta, jako ODKRYCIE ROKU 2016. Jest to bardzo elitarna nagroda która kosztowała nas dużo pracy i z której jesteśmy dumni. Dziękujemy wszystkim klientom którzy się do tej nagrody przyczynili jak i Kapitule która nam ten Laur przyznała.

 

 

 

yp-laur_loveStim_1a.png

 

 

yp-fero_mist_hologhram.png

 

 

Jak każdy produkt marki LoveStim tak i Feromony Fero Mist zostały zabezpieczone specjalnym NUMEROWANYM HOLOGRAMEM.

 

 

 

 

Zawartość i opakowanie

Perfumy z feromonami Fero Mist to szklana buteleczka o pojemności 100ml w gustownym kartoniku, idealnie nadający się także na elegancki prezent.

 

 

Reviews

Write a review

Fero Mist Damskie perfumy z feromonami 100ml

Fero Mist Damskie perfumy z feromonami 100ml

Fero Mist to absolutnie nowa ścieżka perfum z feromonami. Mocny, długo utrzymujący się zapach w połączeniu z feromonami dają oszałamiający efekt. Bardzo kobiece nuty zapachowe, które skutecznie wspomagają działanie feromonów.

Produkty powiązane

11 innych produktów w tej samej kategorii: