Tylko online

PheroStrong - damskie perfumy z feromonami 15ml

Nowy produkt

PheroStorng to nie są zwykłe perfumy. To w nich kryje się ten uwodzicielski sekret, który kobiety chętnie wykorzystują. Z tymi perfumami nie tylko staniesz się bardziej kobieca i pewna siebie. Będziesz zawsze zdobywać to czego pragniesz, a Twoje konkurentki już nie będą stanowić żadnego zagrożenia.

Więcej szczegółów

53,10 zł Brutto

-10%

Zamiast 59,00 zł

PROMOCYJNE KOSZTY DOSTAWY:

  • Paczka w Ruchu: 0 zł
  • Pozostałe: od 4,9 zł

  • 15ml
  • 50ml

Opis

Przeznaczenie Dla kobiet

Więcej informacji

yp-phero-strong-damskie-psd15-f0059cb24a

Czym są feromony?

Tłumacząc dosłownie z języka greckiego, feromony oznaczają „przekaźnik podniecenia”. Są to lotne związki chemiczne, które wydzielane są przez nasz organizm i oddawane na zewnątrz. Posiada je każdy żywy organizm, nie tylko ludzi, ale także obecne są u: zwierząt, roślin, grzybów czy bakterii. Związki te działają jednak wyłacznie między tym samym gatunkiem osobników. To właśnie dzięki feromonom wysyłamy bodźce, które sprawiają, że w kontaktach międzyludzkich zwiększa się nasza atrakcyjność. Wpływają pozytywnie na komunikację z płcią przeciwną. Naukowcy z Wiedeńskiego Institute for Urban Ethology stwierdzili, że w związkach zapachowych wydzielanych przez ludzkie ciało znajduje się informacja określająca nasz aktualny stan emocjonalny człowieka. Kiedy receptory zapachowe odbiorą „zapach” feromonów, ludzki umysł rozpoznaje je jako specyficzną woń, która powoduje podświadome reakcje i odczucia. Między innymi właśnie dlatego człowiek jest w stanie określić nastrój drugiego człowieka, jego nastawienie oraz przeżywające emocje, np. złość, gniew, smutek nawet jeżeli próbuje się je zamaskować. Często dzięki specyficznym feromonom poznajemy osobę, której nie jesteśmy w stanie poznać po ubiorze. Mimo wszystko „czujemy”, że to właśnie ta, a nie inna osoba.

Perfumy z feromonami są więc niezwykle przydatne jako podświadomy magnes na mężczyzn, a także we wszelkich kontaktach społecznych. Wszędzie tam gdzie wymagane jest wzajemne zaufanie, efektywne negocjacje czy wypracowanie satysfakcjonujących dla obu stron rozwiązań, z przewagą korzyści dla nas. Idealna pomoc w zdobyciu tego czego chcemy i pozbyciu się konkurencji.

Proces odbierania informacji z feromonów drugiej osoby jest bardzo skuteczny głównie dlatego, że odbywa się on po za świadomością człowieka – na poziomie wrodzonych instynktów. Odbiorca naszych feromonów modyfikuje swoje zachowanie odczytując je jako pozytywne, przyjazne lub w przypadku płci przeciwnej: podniecające, lepsze, wyróżniające się wśród tłumu, który nie stosuje feromonów. Same feromony jako składnik perfum nie posiadają zapachu, nie są świadomie wyczuwalne, ich odbiorca nie zorientuje się, gdy ktoś zastosuje na nim tę tajemną broń.

Współcześnie stosując wiele kosmetyków czy zwykłych perfum sprawiamy, ze nasze naturalne feromony nie są tak silnie wyczuwalne. Przez to nasze powodzenie u płci przeciwnej jest małe, a kontakty towarzyskie szybko się urywają.

Jak pachnie PheroStrong dla Kobiet?

Kreator perfum PheroStrong podróżując po południowych Włoszech zapragnął uchwycić cząstkę tej wspaniałej krainy i zamknąć ją w delikatnej buteleczce perfum. Za ich unikalny, świeży charakter odpowiada bowiem sycylijska cytryna. Jednocześnie dla kontrastu dodał kwiatową nutę dzwonka, co utworzyło niezwykle romantyczną kompozycję. Już sam zapach przyciąga uwagę i przyprawia mężczyzn o zawrót głowy. Dodatkowo miodowa słodycz soczystego jabłka pobudzi jego zmysły i zaostrzy apetyt. Po czasie esencje perfum rozwijają się w nuty serca co nada im jeszcze bardziej radosnego charakteru. Jego przyjemny i uwodzicielski zapach utrzymuje się wiele godzin.

Perfumy PheroStrong dla kobiet są świeżym owocowo-kwiatowym zapachem. Nadają się dla wszystkich kobiet, które nie boją się wyzwań i chcą czuć się nieskrępowane. Perfumy te dodadzą Ci młodzieńczej energii i wyjątkowości.

  • Nuta głowy: dzwonek, cytryna, jabłko
  • Nuta serca: róża, jaśmin, bambus
  • Nuta bazy: piżmo, ambra, cedr

phero-strong-damskie PSD150
phero-strong-damskie PSD150

Feromony typowo damskie

Estratetraenol(estra-1,3,5(10),16-tetraen-3-ol) – jest związkiem bezwonnym nawet w bardzo dużych stężeniach, odpowiedzialny za pobudzenie psychofizjologiczne.

Kopuliny – grupa krótkołańcuchowych lotnych, kwasów tłuszczowych (od C2-C5). Wytwarzane przez kobiety, w zwiększonej ilości podczas dni płodnych. Mają na celu przyciąganie partnerów seksualnych w momencie zdolności płodnej.

Feromony PheroStrong - Atrybut Atrakcyjności

Przyznaj, ile razy widząc parę zakochanych na spacerze zastanawiałaś się "Jak taka mało atrakcyjna dziewczyna zdobyła takiego przystojniaka?". Otóż sprawa jest całkiem prosta. Wydzielając duże ilości feromonów, nie trzeba być atrakcyjnym fizycznie, by mieć ogromne powodzenie u płci przeciwnej - mówi chemik dr hab. Leszek Konopski – pracownik Instytutu Przemysłu Organicznego w Warszawie.

Niestety ludzkie feromony uległy osłabieniu z powodu m. in. zbyt szybkiego trybu życia oraz wpływu wielu czynników cywilizacyjnych. Jest nam więc trudniej budować relacje międzyludzkie i z sukcesem docierać do drugiego człowieka.

Feromony w życiu seksualnym

Ostatnio zostały opublikowane przez naukowców wyniki badań przeprowadzonych na feromonach. Jednoznacznie sugerują one, że jesteśmy w stanie bezproblemowo kontrolować naszą seksualność oraz związane z nią zachowania. Perfumy z feromonami PheroStrong pomagają zwiększyć Twoją atrakcyjność oraz powodzenie wśród płci przeciwnej. Pomogą Ci otworzyć się na innych ludzi, pokonując swoje bariery nieśmiałości oraz zwiększając szansę na flirt. Dzięki nim staniesz się osobą otwartą, pewną siebie oraz towarzyską. Stosuj perfumy z feromonami każde dnia, a bardzo szybko dostrzeżesz efekty w relacjach z innymi. Zacznij wzbudzać zainteresowanie i wyróżnij się pośród wielu kobiet dzięki PheroStrong.

Perfumy z feromonami PheroStrong pomogą Ci także rozpalić namiętność i pożądanie podczas relacji seksualnych. Uwodzicielski zapach połączony z aktywnymi feromonami urozmaici i ożywi Twoje życie erotyczne. Twój partner będzie pragnął Cię jak nigdy dotąd, a piękny zapach perfum dodatkowo spotęguje działanie feromonów. Większa otwartość oraz namiętność zapewni Wam obojgu zupełnie nowe doznania erotyczne!

phero-strong-damskie PSD150
phero-strong-damskie PSD150

Feromony w życiu codziennym

Feromony służą nie tylko do zdobycia zainteresowania płcią przeciwną. Dzięki stosowaniu perfum z feromonami poprawisz swój poziom komunikacji w każdej dziedzinie życia społecznego, także w życiu codziennym, wśród przyjaciół, wśród relacji rodzinnych. Codziennie wpływamy na otaczających nas ludzi. Phero Strong uprzyjemnia kontakty z otaczającymi Cię osobami czyniąc każdy Twój dzień jeszcze lepszym. Ludzie, na których wpływają są bardziej otwarci, życzliwi, przychylni i bardziej skłonni do słuchania naszych próśb. Dzięki czemu Ty i Twój odbiorca czujecie się lepiej, miło spędzając wspólny czas. Jednocześnie osiągasz swój cel – poprawa relacji z partnerem, wypracowany kompromis, zdany test, bezstresowa wizyta w urzędzie, szybko i pozytywnie załatwiona ważna sprawa.

phero-strong-damskie PSD150

PheroStrong - Bądź władczynią sytuacji

Feromony sztuczne są substancjami, które ze względu na skoncentrowanie związków odpowiedzialnych za określone działanie dają nam możliwość wzmocnienia oczekiwanego efektu. Stajemy się "władcami sytuacji". To daje nam poczucie wyjątkowości, wyluzowania i większej pewności siebie – mówi Magdalena Fedor-Dróżdż, trener psychologii sukcesu i zmiany.

phero-strong-damskie PSD150
phero-strong-damskie PSD150
phero-strong-damskie PSD150

Reviews

Write a review

PheroStrong - damskie perfumy z feromonami 15ml

PheroStrong - damskie perfumy z feromonami 15ml

PheroStorng to nie są zwykłe perfumy. To w nich kryje się ten uwodzicielski sekret, który kobiety chętnie wykorzystują. Z tymi perfumami nie tylko staniesz się bardziej kobieca i pewna siebie. Będziesz zawsze zdobywać to czego pragniesz, a Twoje konkurentki już nie będą stanowić żadnego zagrożenia.

Produkty powiązane

11 innych produktów w tej samej kategorii: