Obniżka! Love Desire 50ml Męskie perfumy z feromonami Zobacz większe

Tylko online

Love Desire 50ml Męskie perfumy z feromonami

LDM50

Nowy produkt

Każdy z nas zmaga się wielokrotnie z brakiem odwagi w stosunkach damsko-męskich. Zdarza się, że nie czujemy się wystarczająco interesująco co skutecznie powstrzymuje nas przed zapoczątkowaniem konwersacji z drugą osobą.

Na urok każdego z nas nie wpływa tylko wygląd zewnętrzny, ale także „to coś” , nasz wewnętrzny magnetyzm, coś, czego nie widać a działa.

Więcej szczegółów

71,10 zł Brutto

-10%

Zamiast 79,00 zł

PROMOCYJNE KOSZTY DOSTAWY:

 • Paczka w Ruchu: 0 zł
 • Pozostałe: od 4,9 zł
0.23 kg

Opis

Pojemność 50ml
Przeznaczenie Dla mężczyzn

Więcej informacji

Jak działają feromony Love & Desire?

ld_100_men_4.png

Perfumy z zawartością feromonów działają naturalnie, niewidzialnie. Sam zapach Love & Desire jest bardzo męski, zdecydowany i hipnotyzujący, feromony zaś nie mają zapachu, nie są wyczuwalne ani dla Ciebie, ani dla osób trzecich. Stosując perfumy z feromonami, nie musisz już używać innych zapachów.

Love & Desire jest dla Ciebie, jeśli:

 • masz ochotę poflirtować
 • szukasz partnerki
 • poszukujesz nowych znajomości
 • chcesz mieć lepszy kontakt z ludźmi, których już znasz, np. na imprezie.

Pragniesz odmienić swoje życie? Używaj feromonów na co dzień!

Perfumy z feromonami Love & Desire pomogą Ci:

 • podbudować pewność siebie w każdej okoliczności
 • zwrócić na siebie znacznie większą uwagę
 • zdobyć szacunek i sympatię otoczenia
 • poczuć się bardziej męsko przed samym sobą

feromony-jaktojest.png

Pod wpływem działania feromonów zmieniasz się nie Ty, tylko ludzie, z którymi przebywasz.

Dzięki feromonom zawartym w perfumach Love & Desire bez trudu poprosisz kobietę która wpadła Ci w oko o telefon, zaprosisz na spacer lub do tańca na imprezie.

Dlaczego Love & Desire to najlepsze feromony dla mężczyzn?

Love & Desire to najskuteczniejsze feromony. Potwierdzają to oceny naszych klientów. Ponadto feromony te zostały uznane za najlepszy produkt w kategorii „najbardziej pociągający zapach".

wykres.jpg

Skuteczność Love & Desire opiera się na latach pracy i doświadczeń nad formułą mieszanki feromonów. Ta niezawodna receptura wpływa na podświadomość, umysł i nastrój, tworząc atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu bliskich relacji. Każdy, kto po raz pierwszy pozna ten zapach, od razu poczuje, jak będzie panem sytuacji i obiektem pożądania. Feromony działają zaraz po ich rozpyleniu. Będziesz zaszokowany rezultatami. A zatem daj się zaskoczyć i odmień swoje życie.

Love & Desire – oryginalna, bardzo silna mieszanka 4 feromonów

Większość dostępnych w sprzedaży feromonów opiera się na związkach chemicznych: androstenolu i androstenonie. Feromony Love & Desire jako jedyne posiadają kolejne dwa ważne składniki: androsteron i androstadienon. Formuła ta została stworzona specjalnie po to, by zagwarantować korzystny rezultat.

men-sklad.png

Love & Desire – oryginalne 4-składnikowe feromony

Takiej receptury nadaremnie szukać na rynku. Tylko nasze feromony Love & Desire mają czteroskładnikowe, oryginalne kombinacja składników.

 • Androstenolpomoże Ci we flircie Jest produkowany przez mężczyzn w okresie dojrzewania i ma bardzo silne działanie. Jego poziom jest zwykle wyższy u mężczyzn dominujących. Wpływa na bezpośrednie zwiększenie atrakcyjności u kobiet, jak i u mężczyzn, i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów. Kobiety w wieku od 20 do 50 lat są szczególnie wyczulone na jego zapach.

 • Androstenonwzbudzi respekt do Twojej osoby To zapach wytwarzany głównie przez mężczyzn dominujących, który sygnalizuje siłę wśród osobników tej samej płci. Służy mężczyznom do przyciągania uwagi kobiet i wzbudzenia ich zainteresowania. Mężczyźni przebywający w warunkach dużej rywalizacji, np. sportowcy, maklerzy, a nawet więźniowie mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Warto go używać np. w pracy, gdy chce się wzbudzić większy respekt.

 • Androsteronzbuduje Twój autorytet To najbardziej męski ze wszystkich składników. Powoduje uczucie dominacji, ale nie wpływa na efekt agresji, stwarzając aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u samców typu alpha.

 • Androstadienon – sprawi, że przyciągniesz uwagę kobiet „Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u kobiet. Wiele badań nad tym feromonem wskazuje, że silne oddziałuje na aktywność mózgu u kobiet. Mogą iść z nim w parze takie efekty, jak wzrost uwagi, przychylność, poprawa nastroju. Co ciekawe, zapach ten może też łagodzić u kobiet skutki syndromu napięcia przedmiesiączkowego, poprawiając ich nastawienie oraz wpływając relaksująco.

LD-for-men.jpg

Działanie każdego z tych feromonów poparte jest badaniami naukowymi i jest już powszechnie znane.

Jak pachnie Love & Desire dla mężczyzn?

To energetyzujący świeży aromat, przepełniony życiem i wolnością. Osoby, którzy używają tego zapachu, czują się wyjątkowi i nieskrępowani. Kobiety określają ten zapach jako: intrygujący, pociągający, męski. Składają się na niego nuty zapachowe: grejpfrut, liść brzozy, cyprys, szałwia, wetiwer, paczula.

Nagroda Konsumentów - Najlepszy Produkt 2014

erotrendy2014.jpg

Love & Desire otrzymał nominację do prestiżowej Nagrody Konsumentów EROtrendy 2014 w kategorii "Najlepszy Produkt".

Gwarancja satysfakcji!

Kup najlepsze perfumy z feromonami bez ryzyka ! Ciesz się specjalną mieszanką feromonów w idealnych proporcjach która nigdy Cię nie zawiedzie.

Stosowanie:

Love & Desire mogą używać mężczyźni w każdym wieku. Wystarczy rozpylić perfumy tak jak robiłeś to do tej pory ze swoimi ulubionymi perfumami.

Ostrzeżenie: Jest to produkt przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu daleko od dzieci.

ldm50-1.png

Reviews

Write a review

Love Desire 50ml Męskie perfumy z feromonami

Love Desire 50ml Męskie perfumy z feromonami

Każdy z nas zmaga się wielokrotnie z brakiem odwagi w stosunkach damsko-męskich. Zdarza się, że nie czujemy się wystarczająco interesująco co skutecznie powstrzymuje nas przed zapoczątkowaniem konwersacji z drugą osobą.

Na urok każdego z nas nie wpływa tylko wygląd zewnętrzny, ale także „to coś” , nasz wewnętrzny magnetyzm, coś, czego nie widać a działa.

Produkty powiązane

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Pobierz