Obniżka! Perfumy z Feromonami Love Desire Męskie 100ml Zobacz większe

Tylko online

Love Desire 100ml Męskie perfumy z feromonami

LDM100

Nowy produkt

Każdemu z nas brakuje czasem odwagi w relacjach damsko-męskich. Bywa, że czujemy się zbyt mało atrakcyjni, co z kolei powoduje opory przed rozpoczęciem rozmowy z interesującą nas osobą. Na atrakcyjność wpływa nie tylko nasz wygląd, ale także nasz wewnętrzny magnetyzm.

Jeśli chciałbyś swobodnie zawierać nowe znajomości i nadal pozostać sobą, zdaj się na naturalne, sprawdzone sposoby, na feromony.

Więcej szczegółów

107,10 zł Brutto

-10%

Zamiast 119,00 zł

PROMOCYJNE KOSZTY DOSTAWY:

 • Paczka w Ruchu: 0 zł
 • Pozostałe: od 4,9 zł
0.34 kg

Opis

Pojemność 100ml
Przeznaczenie Dla mężczyzn

Więcej informacji

Drodzy mężczyźni! Bywa czasem, że każdemu z Nas brakuje odwagi w relacjach z pięknymi kobietami. Czasem czujemy się zbyt mało atrakcyjni, co z kolei ciągnie za sobą obiekcje do podjęcia się rozmowy z interesująca Nas osobą. Na naszą atrakcyjność wpływa nie tylko nasz wygląd zewnętrzny, ale także nasz intrygujący, wewnętrzny magnetyzm!

Jeśli masz opory, a chciałbyś swobodnie zawierać nowe znajomości i nadal pozostać sobą, zdaj się na naturalne sposoby. Zdaj się na feromony!

Jak działają  feromony Love& Desire?

Feromony i perfumy z ich dodatkiem działają niewidzialnie! Zapach Love&Desire jest męski, zniewalający i hipnotyzujący, feromony w nich zawarte nie mają swoistego zapachu więc jest on nie wyczuwalny dla Ciebie jak i osób trzecich przebywających w Twoim otoczeniu. Korzystając z perfum z feromonami , nie musisz używac już innych zapachów.

Love&Desire jest dla Ciebie jeśli:

 • lubisz, masz ochotę i chcesz poflirtować,
 • poszukujesz na stałe drugiej połówki,
 • wypatrujesz na horyzoncie nowych znajomości,
 • chcesz skupiać na sobie uwagę płci przeciwnej,
 • chcesz mieć lepsze relacje z ludźmi np. w miejscu swojej pracy

Chcesz odmienić swój los i zmienić dotychczasowe życie? Jeśli tak, to używaj feromonów codziennie!

Feromony Love&Desire pomogą Ci:

 • podbudować pewność siebie w każdej sytuacji,
 • pozwolą być w centrum uwagi,
 • zwiększyć zainteresowanie płcią przeciwną,
 • zyskasz sympatię otoczenia,
 • poczujesz się męsko niczym James Bond ;)

Oddziaływanie feromonów nie zmienia Ciebie, tylko ludzi z którymi bytujesz.

Feromony rozsyłają do nich niewidzialne iskierki od których bije Twoja siła i intrygująca osobowość.

Bez trudu poprosisz interesującą Cię kobietę o numer telefonu, zaprosisz na randkę czy do tańca, a to wszystko dziki feromonom zawartym w zapachu Love&Desire!

Jedyne czego możesz być pewien to to, że żadna kobieta Ci nie będzie mogła się Tobie oprzeć!

Dlaczego Love&Desire to najlepsze feromony dla mężczyzn?

Love&Desire to klasa sama w sobie, są najbardziej produktywną marką na rynku. Skąd to wiemy? Stwierdzają to opinię naszych klientów. Ponadto nasze feromony zostały uznane za najlepszy produkt w kategorii „najbardziej pociągający zapach” !

Efektywność marki Love&Desire opiera się na dwóch podstawowych filarach: latach prazy oraz doświadczeń nad składem mieszanki feromonów. Ten fenomenalny skład wpływa nie tylko na umysł i nastrój, ale także na podświadomość, tworząc niezwykle sprzyjającą atmosferę do nawiązywania niezwykle bliskich relacji z pięknymi kobietami. Każdy kto choć raz wypróbuje tego zapachu  od razu poczuje się Panem sytuacji  i pragnieniem każdej kobiety! Perfumy działają natychmiast, będzie zdumiony rezultatami! Tak więc daj się zaskoczyć i odmień swoje życie, zacznij je na nowo dzięki Love&Desire!

Love&Desire - oryginalne 4-składnikowe feromony:

Takiego zapachu i składu nadaremno szukać na rynku! Tylko Love&Desire  posiada 4-składnikowe i niepowtarzalne połączenie tych niezawodnych składników!

 1. Androstenol - pomoże Ci we flircie! Jest to składnik produkowany przez mężczyzn w okresie dojrzewania i ma imponująco silne działanie. Jego poziom jest wyższy u mężczyzn dominujących. Ma niezwykły wpływ na kobiety, gdzie wzbudza Twoją atrakcyjność. Ma bardzo ważne znaczenie w nawiązywaniu nowych znajomości, a kobiety w wieku 20-50 lat są niezwykle wyczulone na jego zapach, spróbuj i przekonaj się sam!
 2. Androstenon -  wzbudzi respekt Twojej osoby. Jest to zapach głownie mężczyzn dominujących, który sygnalizuje siłę osobnikom tej samej płci. Pomaga w przyciągnięciu uwagi kobiet i wzbudza w nich zainteresowanie oraz przykuwa uwagę. Love&Desire warto używać w pracy, aby wzbudzać większy respekt nie tylko u kobiet .
 3. Androsteron - Zbuduje Twój autorytet. Jest to numer jeden ze wszystkich możliwych męskich składników! Wywołuje odczucie dominacji, jednocześnie nie wzbudzając agresji, wytwarzając  aurę bezpieczeństwa. Czyli coś czego kobiety potrzebują najbardziej!
 4. Androstadienon - uczyni, że przyciągniesz uwagę wszystkich kobiet! „Feromon miłości”, który wzbudza zmianę nastroju u kobiet. Wiele badań dowiodło, że silnie odciska się na aktywności mózgu kobiety. Jest to składnik z którym w parze idzie wzrost uwagi płci przeciwnej, większe zainteresowanie Twoją osobą, przychylność oraz poprawa nastroju. Co intrygujące badania dowiodły, że może on łagodzić skutki napięcia przedmiesiączkowego! A co za tym idzie? Poprawa nastroju, nastawienia oraz relaksacja.

Jak pachnie Love&Desire dla mężczyzn?

Jest to świeży zapach z energetyzującą nutą, całkowicie przepełniony wolnością oraz życiem. Wszyscy mężczyźni, którzy użyli tego zapachu czują się zdecydowanie mniej skrępowani , a przede wszystkim czują się wyjątkowi! Intrygujący, męski, pociągający, oryginalny- tak postrzegają ten zapach kobiety. Na ten genialny zapach składa się kilka nut zapachowych, są nimi: grejpfrut, liść brzozy, cyprys, szałwia, wetiwer, paczula.

Stosowanie:

Feromony Love&Desire mogą używać osoby w każdym wieku. Po prostu weź je do ręki, naciśnij atomizer i rozpyl je tak jak dotychczas robiłeś to ze swoimi ulubionymi perfumami.

Reviews

Oceń 
01-02-2017

Świeże

Świetny świeży zapach, mi bardzo pasuje, mojej kobiecie tym bardziej

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Write your review!

Write a review

Love Desire 100ml Męskie perfumy z feromonami

Love Desire 100ml Męskie perfumy z feromonami

Każdemu z nas brakuje czasem odwagi w relacjach damsko-męskich. Bywa, że czujemy się zbyt mało atrakcyjni, co z kolei powoduje opory przed rozpoczęciem rozmowy z interesującą nas osobą. Na atrakcyjność wpływa nie tylko nasz wygląd, ale także nasz wewnętrzny magnetyzm.

Jeśli chciałbyś swobodnie zawierać nowe znajomości i nadal pozostać sobą, zdaj się na naturalne, sprawdzone sposoby, na feromony.

Produkty powiązane

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Pobierz