Tylko online

BeMine - Intensywne perfumy z feromonami męskie 100ml

BM100

Nowy produkt

Oryginalny męski bukiet zapachowy powstał we Francji dzięki doświadczeniu marki LOVELY LOVERS. W efekcie badań i testów nad 237 atraktantami zapachowymi w różnych kompozycjach wyselekcjonowano te, które w największym stopniu oddziaływały na płeć przeciwną.

Więcej szczegółów

152,10 zł Brutto

-10%

Zamiast 169,00 zł

PROMOCYJNE KOSZTY DOSTAWY:

  • Paczka w Ruchu: 0 zł
  • Pozostałe: od 4,9 zł
0.35 kg

Opis

Pojemność 100ml
Przeznaczenie Dla mężczyzn

Więcej informacji

yp-para100man2-500px-laur.pngh2-style.php

PERFUME CREATED IN FRANCE

 

Oryginalny męski bukiet zapachowy powstał we Francji dzięki doświadczeniu marki LOVELY LOVERS. W efekcie badań i testów nad 237 atraktantami zapachowymi w różnych kompozycjach wyselekcjonowano te, które w największym stopniu oddziaływały na płeć przeciwną. Najwyższa koncentracja i jakość składników użytych przy tworzeniu tej drzewno-ziołowo-kwiatowej kompozycji pozwala stworzyć uwodzicielską aurę pełną męskich wibracji, elegancji i świeżości.

 

Dzięki najwyższej jakości produktów oraz zadowolenia klientów naszym feromonom zostały przyznane dwie prestiżowe nagrody: LAUR KONSUMENTA Odkrycie Roku oraz wygrana w konkursie ZŁOTEJ SIÓDEMKI branży kosmetycznej.

 

yp-baner-bm100-man-final.pngh2-style.php

BĘDZIESZ ZAUWAŻONY

Mężczyzna, który stosuje te perfumy nie przejdzie niezauważony. Gwarantujemy! Składniki zawarte w BeMine zapewnią pozytywne wrażenie przy pierwszych kontaktach. Wszystko dzięki sukcesywnie uwalniającym się feromonom. Podkreślają one główne cechy osobowości mężczyzny typu alfa. Nawiązanie oraz utrzymanie znajomości i pozytywnych relacji będzie dużo łatwiejsze a dzięki wzmożonemu zainteresowaniu kobiet także dużo przyjemniejsze. Hipnotyzujący zapach + feromony = Recepta na sukces!

Jak działają feromony? To naturalne substancje, które w sposób niewidoczny dla zmysłu wzroku wpływają na podświadomość poprzez zmysł węchu:

  • zwiększają zainteresowanie u kobiet pobudzając i koncentrując ich uwagę na mężczyźnie
  • budują aurę mężczyzny typu alfa
  • Zwiększają szanse na pozytywny flirt

 

yp-LL-laboratoryM.png

UWAGA: Odpowiednio dobrane proporcje w kompozycji atraktantów zapachowych dodatkowo potęgują efektywność feromonów, które wytwarza każdy z nas. Proces ten jest bardzo dobrze widoczny w świecie zwierząt, a teraz dzięki zdobyczom technologii możemy korzystać z tej wiedzy na co dzień.

 

 

h2-style.php

PREMIERA 11/2015 według magazynu Men'sHealth!

Działanie perfum z feromonami zapachowymi BeMINE zostało docenione przez redakcję magazynu Men'sHealth. Przyznane wyróżnienie oraz pełną recenzję perfum możesz zobaczyć w listopadowym numerze 11/2015. Artykuł "BĘDZIESZ KUSIĆ JĄ FEROMONAMI" z 96str.

 

yp-baner-mh-bm100-man.png


h2-style.php

JAKI JEST ZAPACH MĘŻCZYZNY ALFA?

W zależności od tego czy zapach jest opisywany przez mężczyznę czy kobietę nuty zapachowe LL BeMINE eau de parfum MAN mogą być odbierane delikatnie inaczej. Jednak wspólną główną cechą tego zapachu (niezależnie od płci oceniającej osoby) jest jego bardzo męska aura połączona z wibrującą drzewno-ziołową naturą świeżości, która w wyjątkowy sposób niesie się za nosicielem dając znać o sobie na każdym kroku. Silne otwarcie cechuje się niesamowitą świeżością dzięki rozmarynowi połączonemu z zielonymi liśćmi pomarańczy oraz lawendą. Gdy zapach osiądzie już na skórze odsłoni swoje nuty zielono-ziołowego serca, dzięki zieleni galbanum, kwiatom bodziszka i ziołowej świeżości szałwii muszkatołowej. Dopełnia to niezwykle zmysłowa baza łącząca ze sobą głębię drzewa sandałowego z wetywerią zwieńczoną mchem dębowym. Nie odzwierciedli tego szybki test nadgarstkowy. Dlatego żeby dobrze poznać i w pełni poczuć ten zapach trzeba go "ponosić", aby uwolniły się wszystkie frakcje czasowe.

NUTY GŁOWY: rozmaryn, lawenda, liść pomarańczy
NUTY SERCA: galbanum, szałwia muszkatołowa, bodziszek
NUTY BAZY: drzewo sandałowe, labdanum, mech dębowy, wetyweria,cedr

h2-style.php

TRWAŁOŚĆ PROJEKCJI

Perfumy LL BeMINE 100ml MAN dzięki zawartości maksymalnej ilości atraktantów zapachowych dopuszczanych przez IFRA (International Fragrance Association) cechują się doskonałą projekcją wyrafinowanych nut zapachowych oraz przede wszystkim wielogodzinną trwałością. W skrócie: nie może istnieć silniejszy legalny produkt o takim składzie! Wyczuwalna najwyższa jakość składników jak i samej kompozycji składa się na męską aurę, którą rozpościera wokół użytkownika podkreślając jego elegancję i pełnię klasy.yp-para100man-500px.png
h2-style.php
h2-style.php

DLA KOGO?

LL BeMINE eau de parfum MAN to perfumy z feromonami zapachowymi dla każdego mężczyzny, który chce świadomie wykorzystać ich działanie. Można wyróżnić aż 4 główne cele, których osiągnięcie stanie się łatwiejsze:

 

 

1) ATRAKCYJNOŚĆ i FLIRT Dzięki działaniu na podświadomość kobiety staniesz się w jej oczach bardziej atrakcyjny co bezpośrednio wpłynie na większe szanse podrywu!
2) KONTAKTY MIĘDZYLUDZKIE Feromony mają pozytywny wpływ na przychylność ludzi z Twojego otoczenia. Poprawi to Twoje kontakty towarzyskie
3) EFEKTY W PRACY Dzięki stosowaniu feromonów z męskim zapachem będziesz postrzegany jako partner warty zaufania. Zdobyta charyzma i autorytet są bezcenne podczas negocjacji z klientem, zawieraniu transakcji lub negocjowaniu o podwyżkę. Wszystko to warto rozpocząć od wzbudzenia zaufania
4) SAMIEC ALFA Zwiększenie pewności siebie to także niewątpliwa zaleta feromonów. Dzięki większej pewności łatwiej o wyższą pozycje w grupie oraz zwiększoną podatność osób na nasze sugestie.h2-style.php

SPOSÓB UŻYCIA:

Dzięki wysokiemu stężeniu 100 ml perfum wystarczy na bardzo długi czas. Wystarczy nanieść kilka doz przy użyciu atomizera. Najlepiej w okolicy szyi (np. za uszami, kołnierzyk), nadgarstków czy ramion. Są to najlepiej ukrwione (a przez to ciepłe) rejony na ciele człowieka.

 

To właśnie w tych miejscach działanie atraktantów zapachowych jest najsilniejsze i najbardziej efektywne. Zapach można także nanieść na pościel lub inne miejsce, gdzie chcemy, aby w powietrzu unosiła się aura mężczyzny alfa.


Pojemność: 100ml

yp-but100manLgora-500px.png
h2-style.php

LOVELY LOVERS – z pasji do miłości..

Marka LOVELY LOVERS jest efektem pracy specjalistów z całej Europy. Technolodzy za cel postawili sobie stworzenie unikalnych i skutecznych formuł w przystępnej cenie. Dzięki temu powstała linia kosmetyków dla wymagających odbiorców ceniących sobie najwyższą jakość życia intymnego. Wszystkie produkty są przetestowane dermatologicznie, wyprodukowane wedle farmaceutycznych norm GMP (ang. Good Manufacturing Practice) oraz zarejestrowane w KSIoK (Krajowy System Informowania o Kosmetykach) / CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) . Najwyższe standardy kontroli nad jakością i pochodzeniem surowców dają konsumentom pewność najwyższej jakości produktu i skuteczności potwierdzonej testami i opiniami zadowolonych Klientów. Potwierdza to przyznana marce LOVELY LOVERS nagroda za zajęcie 1 miejsca w plebiscycie LAUR KONSUMENTA - ODKRYCIE ROKU 2014 w kategorii "preparaty intymne".

 

yp-last.jpg

Reviews

Write a review

BeMine - Intensywne perfumy z feromonami męskie 100ml

BeMine - Intensywne perfumy z feromonami męskie 100ml

Oryginalny męski bukiet zapachowy powstał we Francji dzięki doświadczeniu marki LOVELY LOVERS. W efekcie badań i testów nad 237 atraktantami zapachowymi w różnych kompozycjach wyselekcjonowano te, które w największym stopniu oddziaływały na płeć przeciwną.

Produkty powiązane

13 innych produktów w tej samej kategorii: