Tylko online

PheroStrong by Night - Męskie perfumy z feromonami 50ml

PSMN

Nowy produkt

Perfumy z feromonami PheroStrong by Night to zupełnie nowa linia perfum dla prawdziwych mężczyzn. W swoim składzie zawierają aż 4 najważniejsze feromony, które używane są przez podrywaczy na całym świecie.

Więcej szczegółów

89,10 zł Brutto

-10%

Zamiast 99,00 zł

PROMOCYJNE KOSZTY DOSTAWY:

 • Paczka w Ruchu: 0 zł
 • Pozostałe: od 4,9 zł
0.2 kg

Opis

Pojemność 50ml
Przeznaczenie Dla mężczyzn

Więcej informacji

pherostrongbynightmen.png

h2-style.php

Pragniesz wzbudzać podniecenie wśród kobiet?

 • Inicjować kontakty, wywierać pozytywne pierwsze wrażenie u kobiet
 • Wzniecać jej pożądanie przyciągać spojrzenia kobiet, wabić seksapilem
 • Elektryzować jej zmysły, bez zahamowań zaspokajać pragnienia i żądze
 • Podświadomie wzbudzać zaufanie, otwartość i życzliwość
 • Zdobywać szacunek i uznanie otaczających CIę ludzi, być autorytetem w domu i wśród znajomych
 • Być mężczyzną szczęśliwym, kochanym i spełnionym - być MĘŻCZYZNĄ SUKCESU

 

 

yp-2.png


Perfumy z feromonami PheroStrong by Night to zupełnie nowa linia perfum dla prawdziwych mężczyzn. W swoim składzie zawierają aż 4 najważniejsze feromony, które używane są przez podrywaczy na całym świecie. Czy czułeś kiedyś zapach, który wzbudzał Twoje zaufanie? Czułeś że perfumy tej osoby to coś więcej? Jak postrzegałeś taką osobę? Myślisz żę to jego zapach? Zapach jest kwestią gustu, odczucia te wywołują właśnie feromony!

 

 

Jak pachnie PheroStrong by Night

Nuta głowy:
grejpfrut, nuty morskie, mandarynka
Nuta serca:
liść laurowy, jaśmin
Nuta bazy:
drzewo gwajakowe, mech dębowy, paczula i szara ambra

Jest to świeży, pikantny zapach na bazie skóry przeznaczony dla wyjątkowego mężczyzny lubiącego otaczać się pięknymi, luksusowymi rzeczami. Kompozycja, która przyciąga damskie spojrzenia, pobudza zmysły, kusi i prowokuje. Zapach ten wzmocni w mężczyźnie pragnienie idealnego świata i harmonii, przebudzi w nim dojrzałego i charyzmatycznego mężczyznę.

 

h2-style.php

Czym są feromony?

Feromon w języku greckim oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony to lotne związki chemiczne, które są wydzielane na zewnątrz organizmu. Prawdopodobnie są one obecne we wszystkich organizmach: u zwierząt, roślin, grzybów, bakterii, a także u człowieka. Jednak feromony działają tylko między osobnikami tego samego gatunku. Dzięki nim wysyłamy bodźce, które wpływają pozytywnie na komunikację z otoczeniem oraz zwiększają naszą atrakcyjność u płci przeciwnej.

 

Według naukowców z Wiedeńskiego Institute for Urban Ethology, w zapachach ludzkiego ciała znajduje się informacja określająca stan emocjonalny człowieka. Kiedy nasze receptory węchowe odbiorą „zapach” feromonów, umysł ludzki rozpozna je jako specyficzną woń, co spowoduje podświadome pozytywne reakcje u innych osób w każdej sytuacji.

Feromony mogą zatem okazać się bardzo przydatne jako wabik, a także w kontaktach społecznych, wszędzie tam gdzie potrzebne jest wzajemne zaufanie, efektywne negocjowanie, czy wypracowanie satysfakcjonujących obie strony rozwiązań – w domu, w pracy, na imprezie u przyjaciół, czy na oficjalnym spotkaniu.

Cały proces dlatego jest ta skuteczny ponieważ odbywa się poza naszą świadomością - na poziomie instynktów. Odbiorca modyfikuje swoje zachowanie, dzięki wpływowi substancji, nie wyczuwając w ogóle zapachu feromonu i nie wiedząc o jego działaniu.

Uważa się, że gdybyśmy nie używali kosmetyków (mydeł, szamponów, balsamów, itp.) nasze feromony byłyby bardziej intensywne.

h2-style.php

Budowa ludzkich feromonów

Zarówno feromony wydzielane przez organizm, czy te produkowane syntetycznie są atrybutem atrakcyjności, przyciągają płeć przeciwną i wywołują pozytywne reakcje na naszą osobę. Feromony zaliczają się do grupy steroidów, które w organizmie człowieka występują w postaci hormonów kory nadnerczy oraz hormonów płciowych damskich - estrogeny i męskich - androgeny.

 

psmen-night-bottle-img2.png

 

Jakie feromony zawiera PheroStrong by Night

 1. Androstenol (5α-androst-16-en-3α-ol) – związek o zapachu piżma lub drzewa sandałowego. Nadaje młodzieńczą witalność i spełnia rolę atraktanta seksualnego wobec kobiet i repelenta wobec innych mężczyzn
 2. Androstenon (5α-androst-16-en-3-on) – jego zapach jest porównywany do rozcieńczonego zapachu wanilii. Uznawany za feromon agresji i dominacji.
 3. Androsteron (5α-androstan-3α-ol-17-on) – uznawany za środek dopingujący (powoduje przyrost masy mięśniowej), warunkujący dominację, autorytet wśród innych mężczyzn oraz katalizator działania pozostałych substancji.
 4. Androstadienon, womeroferyna (5α-androst-4,16-dien-3-on) – jest najlepiej zbadanym feromonem z grupy androstenów. W niskich stężeniach jest praktycznie bezwonny. Badania aktywności mózgu potwierdzają, że za jego percepcję odpowiadają inne obszary niż te odpowiedzialne za węch.

 

h2-style.php

Feromony PheroStrong by Night - Atrybut Atrakcyjności

Wydzielając duże ilości feromonów, nie trzeba być atrakcyjnym fizycznie, by mieć ogromne powodzenie u płci przeciwnej - mówi chemik dr hab. Leszek Konopski – pracownik Instytutu Przemysłu Organicznego w Warszawie.


Niestety ludzkie feromony uległy osłabieniu z powodu m. in. zbyt szybkiego trybu życia oraz wpływu wielu czynników cywilizacyjnych. Jest nam więc trudniej budować relacje międzyludzkie i z sukcesem docierać do drugiego człowieka. Dodatkowo również stres skutecznie ogranicza nasze możliwości. Boimy się kontaktu. Przy wyidealizowanych sztucznie ideałach czujemy się niedoskonali, obawiamy się o nasz wizerunek, o to jak będziemy się prezentować. Skuteczną receptą na powyższe czynniki jest PheroStrong. Feromony zawarte w perfumach wspomagają nas z zewnątrz a świadomość ich posiadania dodaje odwagi wewnątrz.

 

 

yp-3.png
h2-style.php

Feromony w życiu seksualnym

Wyniki badań przeprowadzonych nad feromonami sugerują, że możemy kontrolować naszą seksualność i zachowania z nią związane. Feromony PheroStrong pomogą zwiększyć Twoje powodzenie u płci przeciwnej. Pozwolą Ci przełamać barierę nieśmiałości i zwiększa szansę na flirt. Pomogą Ci być osobą otwartą, pewną siebie i towarzyską. Wzbudzaj zainteresowanie - dzięki PheroStrong by Night możesz magnetyzować swoja całą osobą. Z feromonami poczujesz się pewniej!

 

Ten wabik seksualny pomoże Ci także rozniecić namiętność i pożądanie w Twojej sypialni. Pomagają urozmaicić, jak również ożywić życie erotyczne. Feromony podnoszą poziom podniecenia i pozbawiają wstydu. Większa otwartość zapewni Wam obojgu nowe intensywne doznania.


tabela-bynight.png

 

Feromony w życiu codziennym

yp-4.png

Feromony służą nie tylko do uwodzenia. Dzięki używaniu feromonów możemy poprawić poziom komunikacji w każdej dziedzinie życia społecznego - także w życiu codziennym, w relacjach rodzinnych. Codziennie wpływamy na otaczających nas ludzi. PheroStrong by Night sprawią, że kontakt z drugą osobą może być łatwiejszy, a Twój dzień przyjemniejszy. Feromony sprawiają, że ludzie na których wpływamy są bardziej otwarci, bardziej nam przychylni i życzliwi. Dzięki czemu Ty i Twój odbiorca czujecie się lepiej, miło spędzając wspólny czas. Jednocześnie osiągasz swój cel – poprawa relacji z partnerem, wypracowany kompromis, zdany test, bezstresowa wizyta w urzędzie, szybko i pozytywnie załatwiona ważna sprawa. Perfumy z feromonami pozwalają na budowanie pozytywnych odczuć i relacji na każdym kroku swojego życia.

PheroStrong by NIght - Zawładnij sytuacją

Feromony są substancjami, które ze względu na skoncentrowanie związków odpowiedzialnych za określone działanie dają nam możliwość wzmocnienia oczekiwanego efektu. Stajemy się "władcami sytuacji". To daje nam poczucie wyjątkowości, wyluzowania i większej pewności siebie – mówi Magdalena Fedor-Dróżdż, trener psychologii sukcesu i zmiany. źródło: sympatia.onet.pl

 

yp-last.png

Reviews

Write a review

PheroStrong by Night - Męskie perfumy z feromonami 50ml

PheroStrong by Night - Męskie perfumy z feromonami 50ml

Perfumy z feromonami PheroStrong by Night to zupełnie nowa linia perfum dla prawdziwych mężczyzn. W swoim składzie zawierają aż 4 najważniejsze feromony, które używane są przez podrywaczy na całym świecie.

Produkty powiązane

13 innych produktów w tej samej kategorii: