Obniżka! PheroStrong - ekskluzywne męskie perfumy z feromonami Zobacz większe

Tylko online

PheroStrong - ekskluzywne męskie perfumy z feromonami

PSME

Nowy produkt

PheroStrong EXCLUSIVE to nowe perfumy dla mężczyzn. Jest to zapach dla prawdziwych zdobywców, którzy pragną pozostać niezwyciężeni. Uwolnij swój zwierzęcy magnetyzm i głębie męskiej tożsamości. Spraw, że kobiety będą Cię pożądać i pragnąć Twej bliskości. Odkryj tajemnice mężczyzn sukcesu, którzy zawsze zdobywają to czego pragną.

Więcej szczegółów

107,10 zł Brutto

-10%

Zamiast 119,00 zł

PROMOCYJNE KOSZTY DOSTAWY:

 • Paczka w Ruchu: 0 zł
 • Pozostałe: od 4,9 zł
0.23 kg

Opis

Pojemność 50ml
Przeznaczenie Dla mężczyzn

Więcej informacji

yp-phero-strong-exclusive-meskie-100-a54

phero-strong-exclusive-meskie 1000

Pragniesz wzbudzać podniecenie wśród kobiet? PheroStrong EXCLUSIVE gwarantuje:

 • Zdobycie zainteresowania płci przeciwnej, przyciąganie ich spojrzeń
 • Wywarcie pozytywnych odczuć u kobiet względem Twojej osoby
 • Wzniecenie jej pożądania, zwabienie seksapilem
 • Rozpalenie pragnień i spotęgowanie żądz kobiet, elektryzowanie ich zmysłów
 • Podświadome budowanie zaufana, otwartości i życzliwości
 • Skuteczne zdobycie szacunku i uznania wśród otaczających Cię ludzi
 • Bycie MĘŻCZYZNĄ SUKCESU - szczęśliwym, kochanym oraz spełnionym

Jakie nuty zapachowe zawiera męski PheroStrong EXCLUSIVE?

 • Nuta głowy: kalabryjska bergamotka, pieprz
 • Nuta serca: paczula, wetyweria, różowy pieprz, elemi, pieprz syczuański, lawenda, geranium
 • Nuta bazy: cedr, ambroksan, labdanum.
phero-strong-exclusive-meskie 1000
phero-strong-exclusive-meskie 1000

Zmysłowo świeża kompozycja, dla mężczyzn pragnących być niepokonani i niezwyciężeni. I taki właśnie był cel kreatora perfum. Stworzył on zapach szlachetny i surowy, odzwierciedlające głębie męskiej natury. Kompozycja naturalnych składników została wybrana z najwyższą starannością. Dodane w skrajnie skoncentrowanych dawkach. Promienne nuty nasycone są ożywczą świeżością bergamotki z Kalabrii, morskiego regionu w południowych Włoszech. Ten morski akord sprawia, że potęguje się uczucie ekstazy. Ambroksan, będący pochodną cennej ambry uwalnia potężny drzewny akord, uwidaczniające ekstremalnie męską tożsamość tego zapachu.

PheroStrong EXCLUSIVE for Men został zainspirowany przez otwarte przestrzenie. Intensywnie niebieskie niebo, rozpostarte nad kamienistym krajobrazem skąpanej w gorącym słońcu pustyni. Bądź obdarzony unikalną głębią, autentycznością i szczerością.

phero-strong-exclusive-meskie 1000

Czym są feromony?

Tłumacząc dosłownie z języka greckiego, feromony oznaczają „przekaźnik podniecenia”. Są to lotne związki chemiczne, które wydzielane są przez nasz organizm i oddawane na zewnątrz. Posiada je każdy żywy organizm, nie tylko u ludzi, ale także obecne są u: zwierząt, roślin, grzybów czy bakterii. Związki te działają jednak wyłącznie między tym samym gatunkiem osobników. To właśnie dzięki feromonom wysyłamy bodźce, które sprawiają, że w kontaktach międzyludzkich zwiększa się nasza atrakcyjność. Wpływają pozytywnie na komunikację z płcią przeciwną.
Naukowcy z Wiedeńskiego Institute for Urban Ethology stwierdzili, że w związkach zapachowych wydzielanych przez ludzkie ciało znajduje się informacja określająca nasz aktualny stan emocjonalny człowieka. Kiedy receptory zapachowe odbiorą „zapach” feromonów, ludzki umysł rozpoznaje je jako specyficzną woń, która powoduje podświadome reakcje i odczucia. Między innymi właśnie dlatego człowiek jest w stanie określić nastrój drugiego człowieka, jego nastawienie oraz przeżywające emocje, np. złość, gniew, smutek nawet jeżeli próbuje się je zamaskować. Często dzięki specyficznym feromonom poznajemy osobę, której nie jesteśmy w stanie poznać po ubiorze. Mimo wszystko „czujemy”, że to właśnie ta, a nie inna osoba.

Feromony mogą zatem okazać się bardzo przydatne jako przynęta lub w kontaktach społecznych, gdzie potrzebne jest wzajemne zaufanie, efektywne negocjowanie, czy wypracowanie satysfakcjonujących obie strony rozwiązań. Przydadzą się w domu, w pracy, na imprezie u przyjaciół, czy na oficjalnym spotkaniu.

Cały proces dlatego jest ta skuteczny ponieważ odbywa się poza naszą świadomością - na poziomie instynktów. Odbiorca modyfikuje swoje zachowanie, dzięki wpływowi substancji, nie wyczuwając w ogóle zapachu feromonu i nie wiedząc o jego działaniu.

Uważa się, że gdybyśmy nie używali kosmetyków (mydeł, szamponów, balsamów, itp.) nasze feromony byłyby bardziej intensywne

phero-strong-exclusive-meskie 1000

Budowa ludzkich feromonów

Zarówno feromony wydzielane przez organizm, czy te produkowane syntetycznie są atrybutem atrakcyjności, przyciągają płeć przeciwną i wywołują pozytywne reakcje na naszą osobę. Feromony zaliczają się do grupy steroidów, które w organizmie człowieka występują w postaci hormonów kory nadnerczy oraz hormonów płciowych damskich - estrogeny i męskich - androgeny.

phero-strong-exclusive-meskie 1000

Jakie feromony zawiera PheroStrong EXCLUSIVE

 1. Androstenol (5α-androst-16-en-3α-ol) – związek o zapachu piżma lub drzewa sandałowego. Nadaje młodzieńczą witalność i spełnia rolę atraktanta seksualnego wobec kobiet i repelenta wobec innych mężczyzn
 2. Androstenon (5α-androst-16-en-3-on) – jego zapach jest porównywany do rozcieńczonego zapachu wanilii. Uznawany za feromon agresji i dominacji.
 3. Androsteron (5α-androstan-3α-ol-17-on) – uznawany za środek dopingujący (powoduje przyrost masy mięśniowej), warunkujący dominację, autorytet wśród innych mężczyzn oraz katalizator działania pozostałych substancji.
 4. Androstadienon, womeroferyna (5α-androst-4,16-dien-3-on) – jest najlepiej zbadanym feromonem z grupy androstenów. W niskich stężeniach jest praktycznie bezwonny. Badania aktywności mózgu potwierdzają, że za jego percepcję odpowiadają inne obszary niż te odpowiedzialne za węch.
phero-strong-exclusive-meskie 1000
phero-strong-exclusive-meskie 1000
phero-strong-exclusive-meskie 1000

Feromony PheroStrong - Atrybut Atrakcyjności

Wydzielając duże ilości feromonów, nie trzeba być atrakcyjnym fizycznie, by mieć ogromne powodzenie u płci przeciwnej - mówi chemik dr hab. Leszek Konopski – pracownik Instytutu Przemysłu Organicznego w Warszawie.

W dzisiejszych czasach wydzielanie naturalnych feromonów uległo osłabieniu z powodu m. in. zbyt szybkiego trybu życia oraz wpływu wielu czynników cywilizacyjnych. Trudniej jest nam docierać do drugiego człowieka i budować skuteczne relacje międzyludzkie. Dodatkowym ograniczeniem naszych możliwości jest stres, który ogranicza lub blokuje zdolność do nawiązywania kontaktu. Przy sztucznie wyidealizowanych ideałach czujemy się gorsi, niedoskonali, obawiamy się o nasz wizerunek, o to jak będziemy się prezentować.

SKutecznym rozwiązanie na powyższe problemy jest PheroStrong - ekskluzywnej linii perfum z feromonami. Feromony zawarte w perfumach wspomagają nas z zewnątrz a świadomość ich posiadania dodaje odwagi wewnątrz.

Feromony w życiu seksualnym

Wyniki badań przeprowadzonych nad feromonami sugerują, że możemy kontrolować naszą seksualność i zachowania z nią związane. Feromony PheroStrong pomogą zwiększyć Twoje powodzenie u płci przeciwnej. Pozwolą Ci przełamać barierę nieśmiałości i zwiększa szansę na flirt. Pomogą Ci być osobą otwartą, pewną siebie i towarzyską. Wzbudzaj zainteresowanie - dzięki PheroStrong możesz magnetyzować swoja całą osobą. Z feromonami poczujesz się pewniej!

Ten wabik seksualny pomoże Ci także rozniecić namiętność i pożądanie w Twojej sypialni. Pomagają urozmaicić, jak również ożywić życie erotyczne. Feromony podnoszą poziom podniecenia i pozbawiają wstydu. Większa otwartość zapewni Wam obojgu nowe intensywne doznania.

phero-strong-exclusive-meskie 1000
phero-strong-exclusive-meskie 1000

Feromony w życiu codziennym

Feromony służą nie tylko do uwodzenia. Dzięki używaniu feromonów możemy poprawić poziom komunikacji w każdej dziedzinie życia społecznego - także w życiu codziennym, w relacjach rodzinnych. Codziennie wpływamy na otaczających nas ludzi. PheroStrong sprawią, że kontakt z drugą osobą może być łatwiejszy, a Twój dzień przyjemniejszy. Feromony sprawiają, że ludzie na których wpływamy są bardziej otwarci, bardziej nam przychylni i życzliwi. Dzięki czemu Ty i Twój odbiorca czujecie się lepiej, miło spędzając wspólny czas. Jednocześnie osiągasz swój cel – poprawa relacji z partnerem, wypracowany kompromis, zdany test, bezstresowa wizyta w urzędzie, szybko i pozytywnie załatwiona ważna sprawa. Perfumy z feromonami pozwalają na budowanie pozytywnych odczuć i relacji na każdym kroku swojego życia.

phero-strong-exclusive-meskie 1000

PheroStrong - Bądź władcą sytuacji

Feromony są substancjami, które ze względu na skoncentrowanie związków odpowiedzialnych za określone działanie dają nam możliwość wzmocnienia oczekiwanego efektu. Stajemy się "władcami sytuacji". To daje nam poczucie wyjątkowości, wyluzowania i większej pewności siebie – mówi Magdalena Fedor-Dróżdż, trener psychologii sukcesu i zmiany.

phero-strong-exclusive-meskie 1000

Sprawdź pozostałe warianty perfum z feromonami PheroStrong przeznaczone dla kobiet i mężczyzn. Każdy z nich to zupełnie inny, jednak tak samo mocno elektryzujący zapach z odpowiednią dawką feromonów dla maksymalnego efektu.

phero-strong-exclusive-meskie 1000

Reviews

Write a review

PheroStrong - ekskluzywne męskie perfumy z feromonami

PheroStrong - ekskluzywne męskie perfumy z feromonami

PheroStrong EXCLUSIVE to nowe perfumy dla mężczyzn. Jest to zapach dla prawdziwych zdobywców, którzy pragną pozostać niezwyciężeni. Uwolnij swój zwierzęcy magnetyzm i głębie męskiej tożsamości. Spraw, że kobiety będą Cię pożądać i pragnąć Twej bliskości. Odkryj tajemnice mężczyzn sukcesu, którzy zawsze zdobywają to czego pragną.

Produkty powiązane

13 innych produktów w tej samej kategorii: