Tylko online

Phero-Strong Limited - męskie perfumy z feromonami

PSMLE

Nowy produkt

PheroStrong Limited Edition for Men to idealny wybór dla nowoczesnego mężczyzny. Ta wyjątkowa kompozycja owoców uznawana jest przez kultury wschodu za talizman atrakcyjności. Bogata i elegancka woń japońskich kwiatów i kory dębu łączy się z intensywną nutą drzewa sandałowego kształtując iście orientalny zapach.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 17 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 17 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 6,80 zł.


Cena:

87,07 zł Netto

-10%

Zamiast 96,75 zł

PROMOCYJNE KOSZTY DOSTAWY:

 • Paczka w Ruchu: 0 zł
 • Pozostałe: od 4,9 zł

Opis

Pojemność 50ml
Przeznaczenie Dla mężczyzn

Więcej informacji

phero-strong-limited meskie 50ml ferosup 15

Czym są feromony?

Feromon w języku greckim oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony to lotne związki chemiczne, które są wydzielane na zewnątrz organizmu. Prawdopodobnie są one obecne we wszystkich organizmach: u zwierząt, roślin, grzybów, bakterii, a także u człowieka. Jednak feromony działają tylko między osobnikami tego samego gatunku. Dzięki nim wysyłamy bodźce, które wpływają pozytywnie na komunikację z otoczeniem oraz zwiększają naszą atrakcyjność u płci przeciwnej.

Według naukowców z Wiedeńskiego Institute for Urban Ethology, w zapachach ludzkiego ciała znajduje się informacja określająca stan emocjonalny człowieka. Kiedy nasze receptory węchowe odbiorą „zapach” feromonów, umysł ludzki rozpozna je jako specyficzną woń, co spowoduje podświadome pozytywne reakcje u innych osób w każdej sytuacji. Między innymi właśnie dlatego człowiek jest w stanie określić nastrój drugiego człowieka, jego nastawienie oraz przeżywające emocje, np. złość, gniew, smutek nawet jeżeli próbuje się je ukryć. Często dzięki specyficznym feromonom rozpoznajemy znajomą osobę, która jest w pobliżu, nawet w tłumie innych osób.

Feromony mogą zatem okazać się bardzo przydatne jako wabik, a także w kontaktach społecznych, wszędzie tam gdzie potrzebne jest wzajemne zaufanie, efektywne negocjowanie, czy wypracowanie satysfakcjonujących obie strony rozwiązań – w domu, w pracy, na imprezie u przyjaciół, czy na oficjalnym spotkaniu. Ludzie biznesu świadomie używają perfum z feromonami, aby z dużą łatwością osiągać zamierzone cele.

Cały proces dlatego jest tak skuteczny, ponieważ odbywa się poza naszą świadomością - na poziomie instynktów. Odbiorca modyfikuje swoje zachowanie, dzięki wpływowi substancji, nie wyczuwając w ogóle zapachu feromonu i nie wiedząc o jego działaniu. Same feromony jako składnik perfum nie posiadają zapachu, nie są więc wyczuwalne, ich odbiorca nie wie, że właśnie wpływasz na jego podświadomość.

Uważa się, że gdybyśmy nie używali kosmetyków (mydeł, szamponów, balsamów, itp.) nasze feromony byłyby bardziej intensywne

Jak pachnie PheroStrong Limited Edition

PheroStrong Limited Edition for Men to zapach idealny dla mężczyzny XXI wieku. Chcesz być odważny, silny i nowoczesny? Więc możesz pokochać niezwykły i bardzo lubiany zapach

Specyficzne wonne esencje ze śliwki, jabłka i cytrusów mają na celu podkreślić wyjątkową osobowość każdego mężczyzny. Wyciągi z wanilii, rzadkich gatunków drzew i mchu mają dodać tym perfumom przyziemności i seksapilu. Nietradycyjne drzewo oliwne w połączeniu z pelargonią i bergamotką są tylko wyraźną kropką na zakończenie.

PheroStrong Limited Edition for Men nie tylko mogą dodać Ci uczucia siły i odwagi, ale również uczynić Cię eleganckim i atrakcyjnym. PheroStrong Limited Edition for Men ukażą Ci odpowiednią drogę do bycia zniewalającym.

Nuty zapachowe PheroStrong Limited Edition

 • Nuta głowy: bergamotka, cytryna, geranium, japoński kwiat wiśni, mech dębowy, śliwka
 • Nuta serca: cynamon, goździk ogrodowy, goździki, mahoń
 • Nuta bazy: cedr, drzewo sandałowe, oliwka, wanilia, wetiweria

Jakie feromony zawiera PheroStrong Limited

 1. Androstenol (5α-androst-16-en-3α-ol) – związek o zapachu piżma lub drzewa sandałowego. Nadaje młodzieńczą witalność i spełnia rolę atraktanta seksualnego wobec kobiet i repelenta wobec innych mężczyzn
 2. Androstenon (5α-androst-16-en-3-on) – jego zapach jest porównywany do rozcieńczonego zapachu wanilii. Uznawany za feromon agresji i dominacji.
 3. Androsteron (5α-androstan-3α-ol-17-on) – uznawany za środek dopingujący (powoduje przyrost masy mięśniowej), warunkujący dominację, autorytet wśród innych mężczyzn oraz katalizator działania pozostałych substancji.
 4. Androstadienon, womeroferyna (5α-androst-4,16-dien-3-on) – jest najlepiej zbadanym feromonem z grupy androstenów. W niskich stężeniach jest praktycznie bezwonny. Badania aktywności mózgu potwierdzają, że za jego percepcję odpowiadają inne obszary niż te odpowiedzialne za węch.
phero-strong-limited meskie 50ml ferosup 16

Pragniesz wzbudzać podniecenie wśród kobiet?

 • Wywierać pierwsze pozytywne wrażenie u kobiet
 • Wzniecać jej pożądanie przyciągać spojrzenia kobiet, wabić seksapilem
 • Zaspokajać pragnienia i żądze kobiet, elektryzować ich zmysły
 • Podświadomie wzbudzać zaufanie, otwartość i życzliwość
 • Skutecznie zdobywać uznanie i szacunek otaczających Cię ludzi
 • Być MĘŻCZYZNĄ SUKCESU - szczęśliwym, kochanym, spełnionym, jedynym w swoim rodzaju!

Budowa ludzkich feromonów

Zarówno feromony wydzielane przez organizm, czy te produkowane syntetycznie są atrybutem atrakcyjności, przyciągają płeć przeciwną i wywołują pozytywne reakcje na naszą osobę. Feromony zaliczają się do grupy steroidów, które w organizmie człowieka występują w postaci hormonów kory nadnerczy oraz hormonów płciowych damskich - estrogeny i męskich - androgeny.

Feromony PheroStrong - Atrybut Atrakcyjności

Wydzielając duże ilości feromonów, nie trzeba być atrakcyjnym fizycznie, by mieć ogromne powodzenie u płci przeciwnej - mówi chemik dr hab. Leszek Konopski – pracownik Instytutu Przemysłu Organicznego w Warszawie.

W dzisiejszych czasach wydzielanie naturalnych feromonów uległo osłabieniu z powodu m. in. zbyt szybkiego trybu życia oraz wpływu wielu czynników cywilizacyjnych. Trudniej jest nam docierać do drugiego człowieka i budować skuteczne relacje międzyludzkie. Dodatkowym ograniczeniem naszych możliwości jest stres, który ogranicza lub blokuje zdolność do nawiązywania kontaktu. Przy sztucznie wyidealizowanych ideałach czujemy się gorsi, niedoskonali, obawiamy się o nasz wizerunek, o to jak będziemy się prezentować.

SKutecznym rozwiązanie na powyższe problemy jest PheroStrong - ekskluzywnej linii perfum z feromonami. Feromony zawarte w perfumach wspomagają nas z zewnątrz a świadomość ich posiadania dodaje odwagi wewnątrz.

Feromony w życiu seksualnym

Wyniki badań przeprowadzonych nad feromonami sugerują, że możemy kontrolować naszą seksualność i zachowania z nią związane. Feromony PheroStrong pomogą zwiększyć Twoje powodzenie u płci przeciwnej. Pozwolą Ci przełamać barierę nieśmiałości i zwiększa szansę na flirt. Pomogą Ci być osobą otwartą, pewną siebie i towarzyską. Wzbudzaj zainteresowanie - dzięki PheroStrong możesz magnetyzować swoja całą osobą. Z feromonami poczujesz się pewniej!

Ten wabik seksualny pomoże Ci także rozniecić namiętność i pożądanie w Twojej sypialni. Pomagają urozmaicić, jak również ożywić życie erotyczne. Feromony podnoszą poziom podniecenia i pozbawiają wstydu. Większa otwartość zapewni Wam obojgu nowe intensywne doznania.

phero-strong-limited meskie 50ml ferosup 12
phero-strong-limited meskie 50ml ferosup 4

Feromony w życiu codziennym

Feromony służą nie tylko do uwodzenia. Dzięki używaniu feromonów możemy poprawić poziom komunikacji w każdej dziedzinie życia społecznego - także w życiu codziennym, w relacjach rodzinnych. Codziennie wpływamy na otaczających nas ludzi. PheroStrong sprawią, że kontakt z drugą osobą może być łatwiejszy, a Twój dzień przyjemniejszy. Feromony sprawiają, że ludzie na których wpływamy są bardziej otwarci, bardziej nam przychylni i życzliwi. Dzięki czemu Ty i Twój odbiorca czujecie się lepiej, miło spędzając wspólny czas. Jednocześnie osiągasz swój cel – poprawa relacji z partnerem, wypracowany kompromis, zdany test, bezstresowa wizyta w urzędzie, szybko i pozytywnie załatwiona ważna sprawa. Perfumy z feromonami pozwalają na budowanie pozytywnych odczuć i relacji na każdym kroku swojego życia.

PheroStrong - Bądź władcą sytuacji

Feromony są substancjami, które ze względu na skoncentrowanie związków odpowiedzialnych za określone działanie dają nam możliwość wzmocnienia oczekiwanego efektu. Stajemy się "władcami sytuacji". To daje nam poczucie wyjątkowości, wyluzowania i większej pewności siebie – mówi Magdalena Fedor-Dróżdż, trener psychologii sukcesu i zmiany.

Sprawdź pozostałe warianty perfum z feromonami PheroStrong przeznaczone dla kobiet i mężczyzn. Każdy z nich to zupełnie inny, jednak tak samo mocno elektryzujący zapach z odpowiednią dawką feromonów dla maksymalnego efektu.

phero-strong-limited meskie 50ml ferosup 8

Opinie

Napisz opinię

Phero-Strong Limited - męskie perfumy z feromonami

Phero-Strong Limited - męskie perfumy z feromonami

PheroStrong Limited Edition for Men to idealny wybór dla nowoczesnego mężczyzny. Ta wyjątkowa kompozycja owoców uznawana jest przez kultury wschodu za talizman atrakcyjności. Bogata i elegancka woń japońskich kwiatów i kory dębu łączy się z intensywną nutą drzewa sandałowego kształtując iście orientalny zapach.

Produkty powiązane

19 innych produktów w tej samej kategorii: