Obniżka! Pink Love - uwodzicielskie perfumy dla kobiet Zobacz większe

Tylko online

Pink Love - uwodzicielskie perfumy dla kobiet

Nowy produkt

Pink Love to perfumy dla każdej kobiety pragnącej wzbudzać zainteresowanie mężczyzn. Wyróżnij się tłumie kobiet, zdobądź uwagę płci przeciwnej, bądź pożądaną. Wszystko to możesz osiągnąć za sprawą uwodzicielskich perfum Pink Love. To dzięki nim staniesz się bardziej atrakcyjna i pewna siebie. Tej ekscytującej kompozycji zapachowej nikt się nie oprze.

Więcej szczegółów

30,60 zł Brutto

-10%

Zamiast 34,00 zł

PROMOCYJNE KOSZTY DOSTAWY:

 • Paczka w Ruchu: 0 zł
 • Pozostałe: od 4,9 zł

 • 15ml
 • 50ml

Więcej informacji

yp-pink-love-damskie-15ml-ab7c3ce9485e8a

pink-love-damskie 15ml0

Opakowanie roll-on = zwiększona wydajność!

Pink Love - to iście podniecające i kuszące perfumy dla kobiet. Ta pachnąca kompozycja sprawi, że będziesz z łatwością uwodzić mężczyzn i wywoływać w nich zainteresowanie, podniecenie i pożądanie.

"Pink Love" to uwodzicielskie perfumy o kobiecym, podniecająco świeżym i słodkim zapachu. W perfumach zawarte zostały kompozycje zapachowe, które działają w szczególny sposób na mężczyzn, mogą wywoływać u nich zainteresowanie, pożądanie i podniecenie. Tego typu preparaty zapachowe są przez niektóre osoby nazywane "narkotykami miłości". Specjalnie dobrany zestaw nut działa na mężczyzn niezwykle pobudzająco i sprawia, że postrzegają kobietę stosującą "Pink Love" jako bardziej atrakcyjną i pociągającą. Ekscytujący zapach może wywoływać w mężczyznach pożądanie i erotyczne podniecenie, któremu nie są w stanie się oprzeć.

Opakowanie roll-on pozwala na bardzo precyzyjną i wydajną aplikację zapachu. Teraz nie musisz marnować kosmetyku na rozpylanie go w powietrzu - nakładasz go dokładnie tam, gdzie chcesz!

Działanie "Pink Love" wynika z substancji zawartych w kompozycji zapachowej. Mężczyźni reagują na składniki zawarte w preparacie w sposób podświadomy i nie są w stanie oprzeć się ich działaniu. Jeśli poczują roztaczaną przez Ciebie aurę zapachu - zrobią to co zechcesz i o czym myślisz.

 

Perfumy "Pink Love" spowodują, że:

 • przyciągniesz uwagę mężczyzn znajdujących się w twoim otoczeniu
 • mężczyźni będą cię postrzegać jako bardziej kobiecą, powabną, atrakcyjną i pociągającą
 • każdy mężczyzna będzie miał ochotę na nawiązanie z tobą bliższego (intymnego) kontaktu
 • wzrośnie twoje zdecydowanie, spontaniczność i pewność siebie
 • inne kobiety będą pod wrażeniem twojej kobiecości i powabu, będą z przyjemnością przebywać w twoim towarzystwie

 

Dlaczego "Pink Love" działa tak skutecznie?

Erotyczne perfumy zawierające podniecającą kompozycję zapachową to najbardziej skuteczny i szybki sposób na wywarcie pozytywnego wrażenia na mężczyznach, na wywołanie w nich pożądania oraz zainteresowania. Wieloskładnikowa kompozycja zapachowa została opracowana w oparciu o wiedzę z dziedziny fizjologii. Niezwykłe działanie Pink Love wynika z umieszczonych w kompozycji specjalnych substancji zapachowych, działających poprzez zmysł węchu na podświadomość mężczyzn. Mężczyźni reagują na składniki zawarte w preparacie w sposób podświadomy i nie są w stanie oprzeć się ich działaniu.

 

Jak pachnie "Pink Love"?

"Pink Love" to kobiecy i ekskluzywny zapach, będący złożoną kompozycją nut cytrusowych, irysa, brzoskwini wanilii. Zapach kojarzy się z wyrafinowanym luksusem, elegancją i wytwornym stylem.

W pierwszej nucie zapachu wyczuwa się nuty - cytrusów, brzoskwini i kokosa. W nucie serca pojawiają się zapachy kwiatów bergamotki, irysa i wanilii. Bazę zapachu stanowi podniecające piżmo, czarna jeżyna i bób tonka.

"Pink Love" to zapach dla kobiet pragnących otaczania się luksusem i elegancją. Ekskluzywna kompozycja zapachowa została opracowana w taki sposób, aby w sposób szczególny działać na mężczyzn, przyciągać ich uwagę i wzbudzać zainteresowanie. Stosując "Pink Love" szybko w Twoim otoczeniu pojawią się mężczyźni, którzy będą Cię pożądać. Będziesz postrzegana jako kobieta elegancka, pociągająca i powabna. Mężczyźni w podświadomy sposób będą odczuwać do Ciebie pociąg i będą dążyć do bliższego kontaktu z Tobą. Zwiększy się Twoje powodzenie u płci przeciwnej. Będziesz wyróżniać się w tłumie innych kobiet.

Obserwując reakcję mężczyzn znajdujących się w Twoim otoczeniu, w krótkim czasie przekonasz się o wyjątkowej właściwości tego zapachu, nabierzesz zdecydowania i pewności siebie, co wpłynie pozytywnie na Twoje relacje z innymi osobami.

 

W jaki sposób i kiedy należy stosować "Pink Love"?

"Pink Love" należy stosować jak normalne perfumy. Wprawdzie są one przeznaczone do zastosowania w wyjątkowych okazjach, ale możesz stosować je codziennie i obserwować jak niezwykle działają na mężczyzn. Perfumy należy nanieść na skórę przy pomocy aplikatora roll-on, głównie na szyji, nadgarstkach itp.

 

Bezpieczeństwo

Wybierając "Pink Love" masz pewność, że jest to produkt:

 • o starannie sporządzonej formule, powstały i przebadany przez najlepszych, doświadczonych biotechnologów,
 • działający skutecznie i niezawodnie,
 • przetestowany dermatologicznie i bezpieczny dla zdrowia,
 • zarejestrowany w europejskim systemie notyfikacji kosmetyków CPNP,
 • wyprodukowany ze składników najwyższej jakości, z zachowaniem standardu GMP (Good Manufacturing Practice), który zapewnia pełny nadzór nad procesem produkcji i pochodzeniem surowców

 

Butelka szklana roll-on o pojemności 15 ml, umożliwia precyzyjną i dokładną aplikację, bez konieczności rozpylania kosmetyku w powietrzu.

pink-love-damskie 15ml0
pink-love-damskie 15ml0

Reviews

Write a review

Pink Love - uwodzicielskie perfumy dla kobiet

Pink Love - uwodzicielskie perfumy dla kobiet

Pink Love to perfumy dla każdej kobiety pragnącej wzbudzać zainteresowanie mężczyzn. Wyróżnij się tłumie kobiet, zdobądź uwagę płci przeciwnej, bądź pożądaną. Wszystko to możesz osiągnąć za sprawą uwodzicielskich perfum Pink Love. To dzięki nim staniesz się bardziej atrakcyjna i pewna siebie. Tej ekscytującej kompozycji zapachowej nikt się nie oprze.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: