Tylko online

Pheromone Essence Męskie - Koncentrat feromonów

PEM

Nowy produkt

Stwórz własne perfumy z feromonami dzięki silnie skoncentrowanej esencji feromonów! Dodaj ich do ulubionych perfum lub stosuj punktowo na skórę. Bardzo mocne stężenie najskuteczniejszych feromonów

Więcej szczegółów

137,70 zł Brutto

-10%

Zamiast 153,00 zł

PROMOCYJNE KOSZTY DOSTAWY:

  • Paczka w Ruchu: 0 zł
  • Pozostałe: od 4,9 zł
0.07 kg

Opis

Pojemność 7,5ml
Przeznaczenie Dla mężczyzn

Więcej informacji

yp-pheromone-essence-men-topbox.jpg

 

 

Pheromone Essence to profesjonalny, oryginalny produkt, który od lat zasługuje na miano prawdziwego lidera. Zawiera najsilniejszą dawkę feromonów, wzbudzającą pożądanie u kobiet. Jeśli chcesz się przekonać, jak to działa, po prostu spróbuj. I dołącz do wyjątkowego grona facetów, którzy na nowo odkrywają swoją męskość i w bardziej atrakcyjny niż do tej pory sposób cieszą się życiem.

 

Bez względu na to kim jesteś, co robisz i jak wyglądasz, możesz być o wiele bardziej męski niż możesz sobie to wyobrazić.

 

yp-feromony-tocos.png

 

Pheromone Essence to jest produktem, którego poleca się na całym świecie. Przetestowały go miliony mężczyzn, z rewelacyjnym skutkiem. Setki tysięcy zadowolonych klientów zakupuje go regularnie. Pheromone Essence to najlepszy produkt do uwodzenia, jaki kiedykolwiek powstał.

h2-style.php

PHEROMONE ESSENCE - lider na rynku wśród feromonów

Bezwonne feromony Essence zawierają silnie działającą, skondensowaną dawkę najlepszej jakości feromonów. Dzięki wysokiemu stężeniu można wymieszać je ze swoimi ulubionymi perfumami. Dzięki temu uzyskujemy produkt idealny - własne ulubione, dopasowane zapachem do charakteru perfumy z feromonami. Pheromone Essence można także stosować bezpośrednio na skórę. Kilka kropel należy zaaplikować w miejsca, które wydzielają ciepło, takie jak szyja, pachy, nadgarstki.

yp-PE_tabela.jpg

Pheromone Essence to produkt najwyższej jakości, który w 100% spełni Twoje oczekiwania! Swoją skutecznością zasłużył na miano lidera feromonów jako wyznacznik jakości. Zawiera najsilniejszą dawkę feromonów, inicjującą pożądanie u kobiet. Jeśli chcesz się przekonać, jakie jest prawdziwe działanie feromonów, wypróbuj produkty sprawdzonej marki o wysokim stężeniu.

h2-style.php

CO JESZCZE PHEROMONE ESSENCE MOŻE DLA CIEBIE ZROBIĆ?

yp-pe_men_1.png

Główny zadaniem męskich feromonów jest pobudzenie pożądania u płci przeciwnej - kobiet. Ich działanie jednak jest dużo szersze. Skład Pheromone Essence oparty jest na najwyższej jakości androsteronie. Feromon ten znacząco wpływa na atrakcyjność, pewność siebie w towarzystwie innych.

Pheromone Essence doda Ci aury dominatora, która sprawi, że kobiety zauważą Twoją siłę i staną się bardziej uległe, a inni mężczyźni wyraźnie poczują respekt wobec Ciebie.

 

Efekt działania feromonów jest całkowicie niewidoczny, naturalny, subtelny, ale jednocześnie błyskawicznie zauważalny. Feromony stają się bardzo przydatne podczas negocjacji, pracowania nad pozycją lidera czy trudnych rozmowach.

h2-style.php

Dzięki Pheromone Essence z łatwością

  • przyciągniesz wzrok najpiękniejszych kobiet
  • poczujesz przypływ prawdziwie męskiej siły
  • będziesz budzić pożądanie u płci przeciwnej
  • poczujesz się bardziej atrakcyjnie w towarzystwie ludzi
  • zdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznami
  • roztoczysz wokół siebie aurę pewności siebie
  • odniesiesz sukces zawodowy i towarzyski

yp-pheromone-essence3.png

Dzięki wysokim stężeniu feromonów, Pheromone essence zapewnia wysoką jakość i pewne działanie, które jest warte swojej ceny. W skład produktu po za feromonami wchodzą także inne składniki, które polepszają ich działanie. Wszystko to powoduje, że produkt jest wart swojej ceny. Nie są to pierwsze lepsze feromony tylko prawdziwy, silnie skondensowany koncentrat, po prostu Pheromone Essence.

 

Nie ryzykuj, kupując tanie feromony dostępne na polskim rynku. Kup pewność i sprawdzoną recepturę w oryginalnej butelce. Z Pheromone Essence masz gwarancję sukcesu, potwierdzoną przez naszych licznych zadowolonych Klientów.

h2-style.php

ZAUFAJ NAUCE – FEROMONY DZIAŁAJĄ NATURALNIE

yp-pe_men_3.png

Największą zaletą feromonów jest fakt, że działają one całkowicie niewidzialnie. Nie są one wyczuwalne przez odbierające je osoby. Nie wymagają także Twojego udziału. Stwarzają wokół Ciebie naturalną aurę siły i uroku, którym ciężko się oprzeć. Działanie feromonów potwierdzają badania naukowe, prowadzone od lat przez naukowców z całego świata. Zapach to jeden z podstawowych zmysłów człowieka, który umożliwiał mu przez setki lat przetrwanie i przedłużenie gatunku. Dzięki węchowi możliwy jest naturalny dobór płci. Zapach może wabić lub odpychać daną jednostkę – jest to fakt istniejący zarówno w świecie ludzi, jak i zwierząt.

 

 

h2-style.php

STOSOWANIE PHEROMONE ESSENCE

Pheromone Essence oparty jest na najwyższej jakości Androstenonie. Flakonik 7,5 ml posiada specjalny dozownik, umożliwiający dolanie feromonu do ulubionych perfum (maksymalnie 100 ml) lub stosowanie go bezpośrednio na skórę lub ubrania. Pamiętaj, że feromony aplikowane bezpośrednio na skórę działają o wiele skuteczniej. I wystarczają na wiele tygodni. Możesz je zmieszać ze swoimi perfumami lub stosować punktowo i dodatkowo używać perfum.

 

Opakowanie: 7,5 ml flakonik z zakraplaczem
Wydajność: 150 kropel
Ilość feromonów w 1 kropli: 17 mcg


Średni czas użytkowania / stosowane co dzień: 3 miesiące
Skład: Pheromone parfum, dipropylene glycol

h2-style.php

Pamiętaj! Produkt jest silnie stężony!

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu z dala od dzieci. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik. Jeśli szukasz naprawdę skutecznych feromonów, to zapomnij o tanich podróbkach. Różnicę między oryginalnymi feromonami a ich tańszymi odpowiednikami jest taka, jak w przypadku perfum. Tanie perfumy na początku pachną podobnie, ale bardzo szybko wietrzeją. Podobnie jest z feromonami, z tym że nie chodzi tu o zapach, a o ich skład i nasycenie.

 

yp-last.jpg

Reviews

Write a review

Pheromone Essence Męskie - Koncentrat feromonów

Pheromone Essence Męskie - Koncentrat feromonów

Stwórz własne perfumy z feromonami dzięki silnie skoncentrowanej esencji feromonów! Dodaj ich do ulubionych perfum lub stosuj punktowo na skórę. Bardzo mocne stężenie najskuteczniejszych feromonów

Produkty powiązane

1 inny produkt w tej samej kategorii:

Pobierz