Tylko online

Libido Elixir dla kobiet 30ml - intensywne doznanai i silny orgazm

LEW30

Nowy produkt

Libido Elixir for women to wysoko skuteczny produkt intensyfikujący doznania. Eliksir dba o kobiece potrzeby oddziałując na ich erogenne strefy. Wysoka jakość i szybkość działania to cechy, które wyróżniły suplement na tle innych. Działanie potwierdzają nie tylko naukowcy, ale także nasze klientki.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 13 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 13 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 5,20 zł.


Cena:

65,93 zł Netto

-20%

Zamiast 82,41 zł

PROMOCYJNE KOSZTY DOSTAWY:

 • Paczka w Ruchu: 0 zł
 • Pozostałe: od 4,9 zł
0.1 kg

Opis

Pojemność 30ml
Przeznaczenie Dla kobiet
Działanie Zwiększa libido

Więcej informacji

Libido Elixir for Women - odkryj nowość na Polskim rynku. Jest to afrodyzjak, którego działanie zostało ukierunkowany na kobiece potrzeby. Swoją niesamowicie wysoką skuteczność zawdzięcza odpowiednim proporcjom dobranych składników. Do stworzenia eliksiru pozyskane zostały ekstrakty substancji, które oddziałują na kobiece strefy erogenne. Dzięki skrupulatnym działaniom wyspecjalizowanego zespołu otrzymujesz pewność skuteczności! Przeżyj zupełnie nowy poziom rozkoszy!

Błyskawiczne działanie

Libido Elixir for Women ma wysoką skuteczność ponieważ posiada płynną konsystencję, która zapewnia błyskawiczne działanie. Większe libido już w 15 minut od przyjęcia.

Trzykrotnie intensywniejsze doznania

Dzięki wysokojakościowej selekcji kompozycji składników ukierunkowanych na potęgowanie kobiecych doznań, Libido Elixir for Women gwarantuje osiągnięcie pełnej skuteczności.

Wzmacnia libido

Libido Elixir for Women to produkt przeznaczony wyłącznie dla kobiet. Jego idealne proporcje doprowadzają organizm do niesamowitego poziomu doznań.

Bezpieczny dla organizmu

Libido Elixir jest w pełni bezpieczny dla zdrowia. Nie wywołuje uzależnień, nie zawiera żadnych środków o działaniu niepożądanym.

Libido Elixir for Women – esencja skuteczności afrodyzjaku!

Dzięki idealnie dobranym składnikom o skoncentrowanym działaniu - Libido Elixir for Women jest najskuteczniejszą esencją wśród afrodyzjaków! Jest to najszybciej działający afrodyzjak, dostępny na rynku. Pełna moc jego działania uaktywnia się już po 15 minutach, dzięki czemu nie musisz go przyjmować z dużym wyprzedzeniem.

Stosowanie jest bardzo proste, wystarczy przyjąć dawkę około 10ml mieszając z dowolnym napojem lub przyjmując bezpośrednio, popijając ulubionym napojem. Libido Elixir for Women działa bardzo szybko powodując niesamowite pożądanie, nieosiągalny do tej pory orgazm oraz bardzo mocne odczuwanie bodźców seksualnych!

Składniki Libido Elixir for Women

Składniki zastosowane w Libido Elixir for Women to starannie dobrane proporcje wyselekcjonowanych afrodyzjaków, których działanie nie wyklucza się wzajemnie, co jest częstym błędem podczas tworzenia afrodyzjaków w płynie. Zespół specjalistów pracujący nad składem Libido Elixir for Women idealnie skomponował składniki, które oddziałują na siebie, współpracując potęgując działanie!

 • L-Arginina HCl

  jako prekursor tlenku azotu arginina ułatwia osiągnięcie orgazmu i zwiększa wrażliwość na bodźce seksualne powodując tym samym zwiększenie doznań podczas dotyku. Jest aminokwasem odpowiedzialnym za sprawność fizyczną. Pomaga w produkcji energii w mięśniach, a także pełni istotną rolę w transporcie, magazynowaniu i wydalaniu azotu, a co za tym idzie zapewnia sprawny metabolizm mięśni. Dodatkowo L-Arginina wspomaga krążenie. Uwaga: należy pamiętać, że Arginina może wpływać na zmiany stężenia potasu, zwiększa kwasowość w żołądku a także poziom glukozy we krwi. Dlatego należy pamiętać, aby nie przekraczać dawki dziennej preparatu.

 • Ekstrakt z owoców cytryńca chinśkiego (Schisandra chinensis)

  cytryniec jest znany ze skuteczności w wielu płaszczyznach, m.in. także jako idealny środek poprawiający kondycję psychiczną i fizyczną dzięki lignanom stymulującym centralny układ nerwowy powodując odprężenie pozwalające na lepsze odczucie bodźców seksualnych. Cytryniec chiński wspiera witalność, poprawia samopoczucie zwiekszając zdolności seksualne u mężczyzn.

 • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego (Panax ginseng)

Libido Elixir for Women - doceniony przez ekspertów!

Libido Elixir for Women jest w pełni naturalnym produktem. Składniki w nim zawarte znane są ze swoich charakterystycznych właściwości relaksujących i rozluźniających. To właśnie dzięki składnikom skomponowanym do stworzenia eliksiru - produkt  został doceniony przez specjalistów i szybko stał się rekomendowany przez wiele wiodących portali erotycznych jako najskuteczniejszy w swojej kategorii.

Bezpieczeństwo używania

Libido Elixir for Women to w pełni bezpieczny suplement diety, który nie powoduje żadnych nieznanych skutków ubocznych.

Jak stosować?

Stosowanie Libido Elixir for Women jest bardzo proste wystarczy dolać około 10ml do napoju. Można dodawać do alkoholu. Nie zaleca się dodawania do gorących napojów – ponieważ Elixir traci swoją moc. Do gorących napoi należy dodać minimum 3 krotną dawkę.

Zawartość

Libido Elixir for women zawarty jest w szklanej buteleczce o pojemności 30ml. Buteleczka zapakowana jest w kartonik producenta. Wraz z suplementem dołączana jest także ulotka w kilku językach, w tym w języku Polskim. Ulotka dostępna jest także do pobrania w wersji elektronicznej w dodatkowych informacjach aukcji.

 • Opakowanie: Szklana buteleczka
 • Pojemność: 30ml
 • Data ważności: minimum 1 rok

Opinie

Napisz opinię

Libido Elixir dla kobiet 30ml - intensywne doznanai i silny orgazm

Libido Elixir dla kobiet 30ml - intensywne doznanai i silny orgazm

Libido Elixir for women to wysoko skuteczny produkt intensyfikujący doznania. Eliksir dba o kobiece potrzeby oddziałując na ich erogenne strefy. Wysoka jakość i szybkość działania to cechy, które wyróżniły suplement na tle innych. Działanie potwierdzają nie tylko naukowcy, ale także nasze klientki.

Produkty powiązane

13 innych produktów w tej samej kategorii: