Obniżka! Cum Plus Strong - suplement polepszający smak spermy Zobacz większe

Tylko online

Cum Plus Strong - suplement polepszający smak spermy

CPS60

Nowy produkt

Cum Plus Strong to kapsułki, dzięki którym w łatwy sposób polepszysz smak swojej spermy. Suplement diety wpływa na smak, konsystencję oraz zapach nasienia, co zwiększa jego jakość i ilość oraz potęguje siłę erekcji. Spraw, by Twoja partnerka zasmakowała w seksie oralnym!

Więcej szczegółów

89,10 zł Brutto

-10%

Zamiast 99,00 zł

PROMOCYJNE KOSZTY DOSTAWY:

  • Paczka w Ruchu: 0 zł
  • Pozostałe: od 4,9 zł
0.2 kg

Opis

Przeznaczenie Dla mężczyzn
Zawartość 60 tabletek

Więcej informacji

yp-cum-plus-strong-60tab-54e1ba5242ff801

Cum Plus Strong zostało stworzone aby:

  • W łatwy sposób polepszyć smak nasienia
  • Wytrysku był mocniejszy i obfity
  • Zwiększyć jakość stosunków seksualnych
  • Podnieść seksualną witalność
  • Aktywizuje procesy spermatogenezy
  • Spotęgować siłę oraz czas erekcji
  • Przyspieszyć regenerację narządów płciowych po stosunku
cum-plus-strong 60tab0

Lepszy smak nasienia?

cum-plus-strong 60tab0

Smak, konsystencja, a także zapach spermy odzwierciedlają kondycję oraz zdrowie całego organizmu. Szczególnie zależy od prowadzonego przez Ciebie trybu życia, diety itp. Prowadząc zdrowy i aktywny trybu życia, sprawimy, że nasienie będzie lepszej jakości. Sperma dobrej jakości ma lepszy smak, co zapewni Twojej partnerce większy komfort podczas seksu oralnego.

Dobra wiadomość jest taka, że dzięki Cum Plus Strong nie musisz drastycznie zmieniać swoich nawyków żywieniowych, aby sprawić, że Twoja sperma będzie smakować lepiej. W związku z tym niewielkim kosztem możesz osiągnąć bardzo wiele.

* Źródło: milionporad.pl

Sperma, nasienie, ejakulacja

Sperma, nasienie - płynna wydzielina, na którą składają się produkty jąder, pęcherzyków nasiennych, najądrzy, gruczołów opuszkowo-cewkowych oraz gruczołu krokowego. Jest wyrzucana poprzez cewkę moczową podczas ejakulacji. Ma barwę bliską kolorowi mleka. Normalny ejakulat ma odczyn słabo zasadowy (pH 7,2), umożliwia to ruchliwość plemnikom, które w środowisku kwaśnym byłyby nieruchliwe. Skład chemiczny spermy zależy w pewnym stopniu od odżywiania.*

Ejakulacja (łac. eiaculatio – wytrysk) - wytrysk nasienia (spermy) z prącia przez nasieniowody i cewkę moczową na skutek stymulacji seksualnej. Ejakulacja jest zjawiskiem neurobiologicznym regulowanym ośrodkowo. Porcja nasienia wydzielana w trakcie ejakulacji to ejakulat. Mechanizm umożliwiający ejakulację to rytmiczne skurcze ciał jamistych, znajdujących się w członku, dzięki czemu sperma jest wyrzucana z narządu poza ustrój.*

* Źródło: Wikipedia

cum-plus-strong 60tab0
cum-plus-strong 60tab0

Lepsza erekcja oraz większy wytrysk?

Preparat Cum Plus Strong posiada aktywne składniki, które rozszerzają naczynia krwionośne. Ułatwiają w ten sposób i zwiększają dopływ krwi do penisa. Penis staje się bardziej sztywny i nabrzmiały. Efektem tego wzwód utrzymuje się znacznie dłużej niż do tej pory. Mocniejsza erekcja sprawi zarówno Tobie i Twojej partnerce lepsze i bardziej intensywne odczucia, częściej kończące się orgazmem i to znacznie mocniejszym i bardziej obfitym niż zwykle!

Cum Plus Strong - Dobra Sperma, Silny Wytrysk ?

Znając sposób na to jak doprowadzać kobiety do orgazmu można sprawić, by Twoja partnerka szczytowała podczas każdego zbliżenia. Połączenie odpowiedniej techniki, atmosfery, więzi emocjonalnej i silnej erekcji mężczyzny to według seksuologów (i kobiet!) droga do wspaniałego życia erotycznego. Warto pamiętać, że udane współżycie cementuje związek, a miano kochanka doskonałego zyskują tylko ci, którzy prowadzą swoją partnerkę na szczyt seksualnej rozkoszy.

cum-plus-strong 60tab0

Składniki zawarte w Cum Plus Strong

cum-plus-strong 60tab0

Maca Root

Maca jest naturalnym lekiem przyczyniającym się do zachowania równowagi w organizmie poprzez regulację poziomu enzymów i hormonów. Utrzymanie funkcji metabolicznych Twojego organizmu w doskonałej równowadze, z właściwym poziomem męskich hormonów, może dać Tobie nie tylko dłuższe erekcje, ale też większy popęd seksualny, czyli optymalną potencję seksualną. Maca dostarcza organizmowi dobrze przyswajalne białko, przez co zalecana jest dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia, a ich organizm jest zmuszany do intensywnego wysiłku umysłowego i fizycznego.

Wykazuje działanie wzmacniające organizm, zwłaszcza w stanach osłabienia, wycieńczenia i niedożywienia organizmu, lub w czasie rekonwalescencji oraz w okresie wzrostu. Macę początkowo zaczęto sprzedawać w Ameryce jako afrodyzjak. Wierzono, że poprawia ona jakość nasienia, zwiększa libido i usprawnia życie erotyczne. W jednych badaniach przeprowadzonych w Ameryce na dziewięciu mężczyznach spożywających suplement z macy zaobserwowano większą ilość plemników w spermie, a więc również większą płodność, niż u grupy, która macy nie przyjmowała. Inne udowodnione właściwości macy to zwiększanie energii i jasności umysłu. Roślina ta ma w składzie substancje zbliżone działaniem do ludzkich hormonów, przez co naturalnie stabilizuje ich poziom, a w związku z tym – poziom energii w organizmie, nie będąc przy tym stymulantem jak np. kawa, która „kopa” zawdzięcza nie występującej w ludzkim organizmie kofeinie. To dlatego proszek z macy jest chętnie dodawany do koktajli czy napojów, szczególnie przez sportowców czy osoby, będące na niskoenergetycznej diecie. W związku ze swoim delikatnie energetyzującym działaniem macę poleca się osobom, które są narażone na działanie stresu, przechodzą odtrucie, wychodzą z choroby itp. Szczególnie, że zawiera również cenne minerały i witaminy – B1, B2, B3 i C.

Źródło: organeoblog.pl

Maca zawiera niemal wszystkie z niezbędnych aminokwasów, w tym te zapewniające funkcje seksualne i płodność. Zawiera również minerały (miedź, cynk, mangan, żelazo, selen, bor) oraz witaminy (B1, B2, B3, C)

Źródło: naturalna-medycyna.com.pl

L-Arginina

Pomaga wzmocnić erekcję i poprawić krążenie w naczyniach usytuowanych w obrębie miednicy. Dzięki temu może wpływać korzystnie na wzmocnienie erekcji i wzmocnienie doznań seksualnych, a także na zwiększenie wielkości i objętości ciał jamistych penisa. Aminokwas względnie egzogenny, bierze udział w syntezie kluczowych dla fizjologii organizmu związków takich jak tlenek azotu (którego jest prekursorem). To aminokwas spełniający rolę regulatora ciśnienia krwi. Arginina bierze także udział w cyklu mocznikowym i jest naturalnym prekursorem ornityny, a ponieważ poprawia funkcje śródbłonka i zwiększa przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, przez to oddziałuje na wzrost wielkości męskiego członka.

cum-plus-strong 60tab0
cum-plus-strong 60tab0

Buzdyganek

Niepozornie wyglądająca roślina o wyjątkowych właściwościach, od tysięcy lat stosowana jest w medycynie chińskiej i indyjskiej jako silny afrodyzjak. Wyciąg ma działanie pobudzające, a tym samym korzystnie wpływające na sferę seksualną, zwiększając jednocześnie poziom testosteronu. Jest rośliną z rodziny parolistowatych zawierającą saponiny steroidowe, alkaloidy roślinne oraz flawonoidy. Buzdyganek wspomaga zwiększać produkcję testosteronu u mężczyzn poprzez stymulację przysadki mózgowej do wydajniejszej produkcji hormonu leteinizującego (LH). Wysoki poziom tego hormonu powoduje zwiększenie popędu seksualnego, zwiększenie wielkości i objętości ciał jamistych penisa.

Sposób użycia i dawkowanie

1 kapsułkę 2 razy dziennie popić niewielką ilością płynu.

UWAGA - Nie należy przekraczać 2 kapsułek na dobę.

Opakowanie: 60 kapsułek

cum-plus-strong 60tab0

Reviews

Write a review

Cum Plus Strong - suplement polepszający smak spermy

Cum Plus Strong - suplement polepszający smak spermy

Cum Plus Strong to kapsułki, dzięki którym w łatwy sposób polepszysz smak swojej spermy. Suplement diety wpływa na smak, konsystencję oraz zapach nasienia, co zwiększa jego jakość i ilość oraz potęguje siłę erekcji. Spraw, by Twoja partnerka zasmakowała w seksie oralnym!

10 innych produktów w tej samej kategorii: