Tylko online

Big-Erection - tabletki zwiększające erekcje

BE60

Nowy produkt

BigErection to tabletki o działaniu wpływającym na silną i długą erekcję. Substancje aktywne w nich zawarte zwiększają witalność oraz przyjemność z odbywania stosunku. Fantastyczny seks zacieśnia więzi między partnerami. Przywróć swoją sprawność seksualną pozbywając się krępujących dysfunkcji i stań się mężczyzną jej marzeń.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 16 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 16 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 6,40 zł.


Cena:

82,50 zł Netto

-10%

Zamiast 91,67 zł

PROMOCYJNE KOSZTY DOSTAWY:

 • Paczka w Ruchu: 0 zł
 • Pozostałe: od 4,9 zł

Opis

Przeznaczenie Dla mężczyzn
Zawartość 60 tabletek
Działanie Erekcja, potencja

Więcej informacji

big-erection tab 60szt ferosup 19

BigErection to niezwykły preparat, który oddziałuje na organizm i wpływa na silną i długą erekcję, poprawia witalność. Suplement zwiększa przyjemności podczas odbywania stosunku oraz kontrolę nad wytryskiem. Aż 87% respondentów poleciłoby suplement diety Big Erection innemu mężczyźnie. Na efekty nie trzeba czekać miesiącami! Pierwsze rezultaty już po 5-7 dniach stosowania. Panowie potwierdzają, że ich erekcja trwa dłużej nawet o więcej niż 15 minut.

Bądź mężczyzną zawsze, gdy ona tego pragnie

Widząc pożądanie w jej oczach, możesz stanąć na baczność kiedy tylko zechcesz? Jeżeli stosujesz odpowiednią suplementacje to będzie łatwiejsze niż myślisz. Kompozycja naturalnych składników poprawia wrażliwość i ukrwienie narządów płciowych, zwiększając możliwości seksualne. Zdrowy, witalny organizm jest wrażliwszy na odczuwanie seksualnej przyjemności. Składniki zawarte w suplemencie diety BigErection mają na celu pomóc w uzyskaniu silniejszej erekcji, dłużej trwających wzwodów, większej sprawności seksualnej i wyjątkowo mocnych doznań.

Czy chcesz aby Twoja partnerka nadal udawała orgazm?

Duża część związków rozpada się przez brak satysfakcjonującego seksu. Może to oznaczać, że całe mnóstwo mężczyzn nie jest w stanie zadowolić swojej partnerki. Zacznij działać i rozpal jej uczucia na nowo. Być może ona też potrzebuje uwrażliwić swoje strefy erogenne na odczuwanie seksualnych bodźców. Przejdźcie przez to razem i cieszcie się Waszymi wspólnymi chwilami uniesień.

Kapsułki BigErection (suplement diety)  zostały stworzone w celu:

 • korzystnego wpływu na zaburzenia wzwodu oraz osiąganie męskiego orgazmu
 • wspomagania krążenia krwi, pobudzania męskiego członka do szybkiego i łatwego wzwodu i przyczyniania się do szybkiego, silnego orgazmu
 • działania bardzo korzystnego na krążenie krwi w ciałach jamistych penisa pobudzając tym samym do szybszej i długiej erekcji
 • poprawienia krążenia krwi w okolicy miednicy, dzięki czemu mężczyzna może przeżywać mocniejsze niż do tej pory orgazmy
 • uzyskania mocniejszej, silniejszej, dłużej trwającej erekcji
 • zwiększenia możliwości i umocnienie doznań seksualnych
 • intensywniejszego napływu krwi do ciał jamistych w penisie
 • osiągnięciu niesamowicie silnych doznań, które zwiększą satysfakcje seksualną
 • przypływu bezgranicznej witalności i energii erotycznej
 • obfitego, niepohamowanego wytrysku
 • odnalezienia sposobu, byś mógł zaspokoić pragnienia Twojej kobiety
 • wzmocnienia Twojego organizmu od wewnątrz
big-erection tab 60szt ferosup 19

Wielu mężczyzn chciałoby

 • Móc uprawiać seks kiedy tylko mają na to ochotę
 • Uzyskać mocną i długą erekcję
 • W pełni zaspokoić swoją partnerkę
 • Dotrzeć do jej punktu “G” dzięki czemu Ona zaczęłaby przeżywać najpiękniejsze orgazmy w swoim życiu
 • Odczuwać większe przyjemności seksualne i satysfakcje z nowych seksualnych możliwości
 • Mieć kontrolę nad przedwczesnym wytryskiem oraz wydłużyć czas trwania stosunku
 • Osiągnąć przypływ dużej energii seksualnej i witalności erotycznej, dzięki temu seks będzie dłuższy i bardziej dynamiczny
big-erection tab 60szt ferosup 3

Fantastyczny seks cementuje związek

Wyobraźcie sobie, że po czterdziestym roku życia można skutecznie odzyskać sprawność seksualną sprzed 15-stu czy 20-stu lat. Innowacyjny skład BigErection może przywrócić silne wzwody, zapewnić mężczyźnie kontrolę nad stosunkiem i wpływać na opóźnienie wytrysku. Warto pamiętać, że partnerzy, którzy mają udane życie intymne, budują głębsze relacje niż pary, których życie erotyczne jest nieudane. Medycyna uczyniła ogromny postęp w zwalczaniu problemów z potencją i warto z tego korzystać, aby Wasz związek był całkowicie udany.

BigErection zawiera starannie dobrane, skoncentrowane składniki. Dowiedz się o nich więcej

Ekstrakt z nasion buzdyganka naziemnego

Buzdyganek naziemny jest używany w medycynie chińskiej i indyjskiej przede wszystkim jako środek tonizujący (wzmacniający). Inny indyjski system medycyny - Unani - uznaje buzdyganek za afrodyzjak, W medycynie zachodniej, buzdyganek naziemny jest składnikiem suplementów diety mających zwiększać potencję i wspomagać erekcję u mężczyzn. Używanie buzdyganka jako afrodyzjaku zapoczątkowało badanie przeprowadzone w latach 70. na bezpłodnych parach, które wykazało zwiększanie się poziomu testosteronu i hormonu luteinizującego u mężczyzn po zastosowaniu badanego ziela.

Ekstrakt z ziela czarnego owsa

Owies (Avena L.) - rodzaj roślin należących do rodziny wiechlinowatych obejmujący około 35 gatunków (wiele z nich to rośliny uprawne), które w stanie dzikim występują w basenie morza Śródziemnego i Azji Środkowej, a w Polsce dziko występuje głównie owies głuchy (chwast). Większość w rodzaju Avena stanowią gatunki dzikie i chwasty. Rośliną uprawną jest przede wszystkim Avena sativa (ok. 90% upraw na świecie), a pozostałymi uprawnymi są: A. strigosa, A. abyssinica, A. bizantina i A. fatua. Coraz bardziej poznawane są właściwości owsa i znajduje się dla niego coraz bardziej różnorodne zastosowanie: w dietetyce, w lecznictwie, w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym.

Ekstrakt z korzenia maca

Maca (Lepidium meyenii) jest rośliną, która pochodzi z peruwiańskich Andów i rośnie na wysokości od około 3500 m. To sprawia że jest najwyżej uprawianą rośliną przeznaczoną do spożycia na świecie. Maca rośnie w skalistych glebach niegościnnych dla większości innych roślin i rozwija się w ekstremalnych warunkach klimatycznych. Maca wypuszcza liście i korzeń, o wielkości rzodkwi. Ten właśnie korzeń jest ceniony od tysięcy lat ze względu na swoje właściwości, zwiększające energie, wytrzymałość i płodność u ludzi i zwierząt. Nie ulega wątpliwości że korzeń Maca zapewniał produktywne życie na bardzo dużych wysokościach całym pokoleniom miejscowej ludności.

Ekstrakt z korzenia sarsaparilla

Czym jest sarsaparilla? Środkiem ziołowym uzyskiwanym z korzeni roślin należących do kolcorośli. Występuje powszechnie w Ameryce Środkowej i Południowej. Jest pnączem dorastającym nawet do 30 m długości. Posiada zdrewniałe pędy, jajowate lub sercowate liści, drobne, pachnące, o zielonym zabarwieniu kwiatki. Owoc to czerwona kulista jagoda.

L-Arginina

Arginina (Arg) - organiczny związek z grupy aminokwasów kodowanych przez DNA. Obecność grupy guanidynowej w cząsteczce jest przyczyną jej zasadowego charakteru. W organizmach żywych uczestniczy w przemianach azotowych: przenoszeniu azotu w mocznikowym cyklu Krebsa oraz w syntezie kreatyniny. Bywa zaliczana do aminokwasów endogennych lub egzogennych. Jest też określana jak "względnie egzogenna". Poziom jej biosyntezy jest zależny od spożywania wystarczających ilości jej naturalnych prekursorów - proliny i kwasu glutaminowego[10]. Arginina naturalnie występuje w białkach jąder komórkowych i komórek rozrodczych (histonach). Stanowi około 80% białka protaminy.

Ekstrakt z korzenia żeń-szenia amerykańskiego

Korzenie cenione w lecznictwie już od 4000 lat. Właściwości ogólnie przypisywane temu korzeniowi to: Utrzymanie optymalnej wytrzymałości seksualnej, poczucie energii i witalności, wzmocnienie zdolności seksualnych, zwiększenie męskości, uzyskanie możliwości utrzymania mocnej erekcji, przeciwdziałanie uczuciu niemocy seksualnej, możliwość przyczyniania się do prawidłowego przepływu krwi w organizmie a co za tym idzie zapewnienia dobrego ukrwienia penisa dzięki czemu mężczyzna może stanąć na wysokości zadania, usprawnienie prawidłowej pracy mózgu czego efektem może być pełna i świadoma kontrola nad swoją męskością.

Pełny skład:

 • L-arginina 100 mg
 • Żelatyna
 • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia amerykańskiego 4:1 70 mg
 • Ekstrakt z korzenia maca 4:1 70 mg
 • Ekstrakt z korzenia sarsaparilla 4:1 70 mg
 • Ekstrakt z nasion buzdyganka naziemnego 20:1 60 mg
 • Ekstrakt z ziela czarnego owsa 10:1 60 mg

  Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, Barwnik: dwutlenek tytanu

Zawartość

Suplement diety BigErection zawarty jest w białych kapsułkach, które umieszczone są w szczelnie zamkniętym plastikowym pojemniczku. Data ważności wynosi minimum rok od daty zakupu.

 • Opakowanie: Plastikowy słoiczek
 • Postać: kapsułki
 • Ilość w opakowaniu: 60 kapsułek
 • Data ważności: minimum rok
big-erection tab 60szt ferosup 12

Opinie

Napisz opinię

Big-Erection - tabletki zwiększające erekcje

Big-Erection - tabletki zwiększające erekcje

BigErection to tabletki o działaniu wpływającym na silną i długą erekcję. Substancje aktywne w nich zawarte zwiększają witalność oraz przyjemność z odbywania stosunku. Fantastyczny seks zacieśnia więzi między partnerami. Przywróć swoją sprawność seksualną pozbywając się krępujących dysfunkcji i stań się mężczyzną jej marzeń.

Produkty powiązane

30 innych produktów w tej samej kategorii: