OGÓLNE INFORMACJE O WYSYŁCE

Wszystkie opcje dostawy dostępne na Ferosup.pl to przesyłki ubezpieczone, polecone, posiadające numer śledzenia. Do pakowania zamówień używamy odpowiednich materiałów o wysokiej wytrzymałości. Produkty pakowane są w ochroną folię bąbelkową, sztywny i wytrzymały karton ochronny oraz foliopak gwarantujący szczelność paczki oraz pełną dyskrecję. Materiały do pakowania wliczone są w cenę przesyłki. Dla wygody udostępniamy wszystkie najpopularniejsze metod wysyłki takie jak:

  • Kurier
  • Paczkomat
  • Paczka w Ruchu
  • Paczka pocztowa
  • Pocztex Kurier
  • Przesyłka międzynarodowa (cały świat) - tylko płatność z góry

Ponadto wszystkie powyższe metody wysyłki dostępne są także w opcji płatności za pobraniem (przy odbiorze).

GRANICZNE GODZINY REALIZOWANIA WYSYŁEK

  • Przesyłki kurierskie i paczkomatowe: Do godziny 17:30
  • Przesyłki Poczty Polskie (paczka pocztowa, pocztex): do godziny 15:30
  • Przesyłki Ruch - do godziny 15:00

Powyższe godziny wyznaczają ostateczną graniczną godzinę realizacji zamówienia. Zamówienia złożone przed powyższymi godzinami zostaną wysłane tego samego dnia oraz w przypadku paczek priorytetowych, kurierskich oraz paczkomatowych zapewniają dostawę następnego dnia roboczego. Szczegółowy czas dostawy dostępny jest podczas wyboru metody wysyłki. Dla większości przesyłek jest to jeden dzień roboczy.

WYSYŁKA DO INNYCH PAŃSTW EUROPY

Możliwa wysyłka do wszystkich państw świata. W celu zakupu z wysyłką po za granicę Polski proszę wybrać odpowiedni kraj. Czas dostawy w zależności od kraju wynosi od 3-7 dni roboczych na terenie Europy oraz 7-14 dni na pozostałych kontynentach. Wysyłka za granicę dostępna jest tylko przy płatności z góry. Wszystkie przesyłki międzynarodowe są ubezpieczone, polecone, priorytetowe oraz posiadają numer śledzenia przesyłki.

ZWROT ZAMÓWIENIA

Zakupione przedmioty można zwrócić w ciągu 14 od daty otrzymania zamówienia bez podania przyczyny. W celu zwrócenia zakupionych przedmiotów należy skontaktować się poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie w celu ustalenia szczegółów zwrotu. Pieniążki zwrócone zostaną na wskazane przez klienta konto bankowe. Zwracany przedmiot powinien być nowy, nie używany, oryginalnie zapakowany. W przypadku produktów otwartych i użytych, zgodnie z ustawą zostanie odliczona kwota proporcjonalnie do obniżenia wartości produktu.

Pozostałe informacje

W przypadku chęci zapłaty poprzez przelew tradycyjny zalecamy wykonanie przelewu tradycyjnego poprzez system PayU. Zapewni to automatyczne księgowanie przelewu oraz najszybszą realizację zamówienia. 

Pełna dyskrecja

Wszystkie przesyłki pakowane są w sposób uniemożliwiający rozpoznanie jej zawartości. Na przesyłce nie widnieje żadne logo, napis czy inne informacje, które mogłyby w jakikolwiek sposób sugerować zawartość. Nadawcą przesyłki jest zwykły domowy adres.