Tylko online

CHAKRA Feromony - Wysokie stężenie aż 7 feromonów

CH10

Nowy produkt

CHAKRA to feromony najnowszej generacji, które biją na głowę wszystkie inne. Niezwykły skład CHAKRY zawiera aż 7 feromonów o wysokim stężeniu (0.727 mg/ml), które w połączeniu ze sobą dają oszałamiające efekty.

Więcej szczegółów

89,10 zł Brutto

-10%

Zamiast 99,00 zł

PROMOCYJNE KOSZTY DOSTAWY:

 • Paczka w Ruchu: 0 zł
 • Pozostałe: od 4,9 zł
0.05 kg

Opis

Pojemność 10ml
Przeznaczenie Dla mężczyzn

Więcej informacji

yp-chakra-topbox.jpg

Zniewalający zapach, powalająca moc – teraz w Twoim zasięgu…  

h2-style.php

Oryginalna chińska Chakra - Unikalna receptura i najwyższa jakość w konkurencyjnej cenie!

yp-chakra_3.png

Chakra to wieloletnia praca ekspertów w dziedzinie feromonów. Jej unikalna receptura zaowocowała bardzo wysoką skutecznością na rynku feromonów.

Dzięki wysokim stężeniu składników - feromonów (ponad 7 mg na 10 ml) Chakra została jednogłośnie uznana za produkt najwyższej jakości w swojej klasie. To niezawodne, bardzo silne feromony, które są niezastąpione zarówno w sztuce uwodzenia, jak również w codziennej komunikacji międzyludzkiej. Najbogatszy skład 7 feromonów zapewni maksymalną siłę działania w każdej sytuacji.

Skuteczność Chakry potwierdziły miliony ludzi na świecie, a wśród nich wielu naszych zarówno nowych jak i  stałych klientów.

 

 

yp-wykres.jpg

h2-style.php

Chakra pozwala osiągać wiele wyznaczonych celów:

yp-chakra_2.png

 

 • Wzbudzisz zaufanie otoczenia do Twojej osoby
 • Zwiększysz pewność siebie
 • Wzbudzisz szacunek i respekt innych mężczyzn
 • Znacznie zwiększysz szanse na powodzenie podrywu
 • Wzbudzisz znaczne zainteresowanie płci przeciwnej
 • Ułatwisz nawiązywanie nowych relacji międzyludzkich
 • Podkreślisz osobowość i stworzysz magiczną aurę zmysłowości
 • zauważysz większą podatność innych na Twoje wpływy
 • poczujesz większą pewność siebie

 

 

h2-style.php

Jak stosować Chakrę?

Chakra pozwala na stosowanie w każdej sytuacji zawsze, kiedy chcesz lub potrzebujesz. Chakra doskonale sprawdza się zarówno na codzień jak i w sprawach biznesowych, towarzyskich czy podczas negocjacji a spektrum jej działania jest bardzo szerokie i skuteczne.

 

Chakra jest niezawodna w każdej sytuacji społecznej. Sprawdza się podczas załatwiania ważnych spraw urzędowych, biznesowych, bankowych, czyli w miejscach, gdzie liczy się dobre pierwsze wrażenie. Świetnie wspomoże Cię także w rozmowach o pracę.


Doskonale sprawdzi się także w takich miejscach, jak nocne kluby, puby, kina, czyli tam, gdzie masz okazję kogoś poznać i pojawia się tzw. „chemia” oraz wysyłanie pozytywnych sygnałów do obu płci.

 

Nawet przy codziennych czynnościach zauważysz, jak dzięki Chakrze łatwiej niż do tej pory wzbudzasz sympatię innych osób.

 

Nazwa tego niezwykłego feromonu pochodzi z języka japońskiego – oznacza jedno z centrów energetycznych, mające wpływ na zdrowie fizyczne, mentalne, emocjonalne i duchowe człowieka.

 

Jest to dokładne wytłumaczenie działania Chakry. Dzięki niej ludzie zaczną Cię postrzegać jako silnego i atrakcyjnego mężczyznę, który wie, czego w życiu chce. Zaczniesz wzbudzać zainteresowanie kobiet oraz szacunek mężczyzn. Feromony sprawią, że Twoje słowa będą brzmieć bardziej przekonująco z powodu odbierania Cię jako osoby godnej zaufania, poszanowanej. Będziesz bardziej lubiany w otoczeniu, w którym się znajdujesz, ponieważ ludzie zaczną odbierać Cię jako osobę przyjaźnie nastawioną.

h2-style.php

Jaki zapach ma Chakra?

yp-chakra_4.png

 

To po prostu Sex & Power. Tego zapachu nie da się opisać, trzeba go poczuć! Kobiety, które zostały poproszone o opinie, opisywały go jako orientalny, zdecydowany, męski i podniecający. Ta uwodzicielska nuta działa od pierwszego zetknięcia.

 

 

h2-style.php

Jak Chakra sprawdza się w związku?

Chakra to idealny produkt nie tylko do uwodzenia i nawiązywania nowych znajomości, ale także do pogłębiania więzi z wieloletnim partnerem. Jeśli pragniesz przywołać emocje z początków znajomości, użyj Chakry. Nawet po 20 latach wspólnego życia Wasza miłość może znów wznieść się na szczyty. Hipnotyzujący zapach w połączeniu z silnym składem dosłownie omami Twoją partnerkę.

h2-style.php

Skład

Androstenol, Androstenon, Androsteron + 4 nowe feromony, które do tej pory nie pojawiły się w żadnym innym produkcie, są obarczone tajemnicą handlową.

 

Sposób przechowywania

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

h2-style.php

Środki ostrożności

preparat przeznaczony jest dla osób dorosłych. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Zapoznaj się dokładnie z listą składników zamieszczoną poniżej. Jesteśmy jedynym dystrybutorem Chakry na polskim rynku. Uważaj na tanie podróbki i produkty nieoryginalne, jakich pełno w sieci.

 

yp-last.jpg

Reviews

Write a review

CHAKRA Feromony - Wysokie stężenie aż 7 feromonów

CHAKRA Feromony - Wysokie stężenie aż 7 feromonów

CHAKRA to feromony najnowszej generacji, które biją na głowę wszystkie inne. Niezwykły skład CHAKRY zawiera aż 7 feromonów o wysokim stężeniu (0.727 mg/ml), które w połączeniu ze sobą dają oszałamiające efekty.

Produkty powiązane

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Pobierz