Obniżka! Feromony Love Desire Damskie 100ml Zobacz większe

Tylko online

Love Desire 100ML Damskie Perfumy z feromonami

LDD100

Nowy produkt

Feromony dodawane do perfum działają naturalnie i są niewidoczne dla innych. Wyjątkowy zapach feromonów Love & Desire jest typowo kobiecy, seksowny i hipnotyzujący. Stosując perfumy z feromonami, nie musisz już używać innych produktów zapachowych.

Feromony wspomagają

 • nawiązać nowe znajomości
 • mieć lepszy kontakt z ludźmi
 • niezobowiązująco poflirtować
 • zwiększyć szanse na związek

Więcej szczegółów

107,10 zł Brutto

-10%

Zamiast 119,00 zł

PROMOCYJNE KOSZTY DOSTAWY:

 • Paczka w Ruchu: 0 zł
 • Pozostałe: od 4,9 zł
0.35 kg

Opis

Pojemność 100ml
Przeznaczenie Dla kobiet

Więcej informacji

Kobieto! Czujesz się mało seksowna? A może czujesz że brakuje Ci tego czegoś? Zmień to! Czas na Love & Desire - feromony dla kobiet . Feromony w perfumach działają niewidzialnie! Zapach Love & Desire jest kobiecy, hipnotyzujący i niezwykle intrygujący. Używając feromonów Love & Desire zapewniamy Cię, że nie będziesz musiała używać już innych zapachów!


Perfumy z feromonami pomagają:

 • podjąć się rozmowy z nowopoznanym mężczyzną,
 • wdać się w niezobowiązujący flirt,
 • przykuć uwagę płci przeciwnej,
 • poznać drugą połówkę,
 • mieć lepszy kontakt z ludźmi

Love&Desire jest dla Ciebie jeśli:

 • chcesz nawiązać nowe znajomości,
 • chcesz poczuć się bardziej atrakcyjna,
 • chcesz zwracać na siebie uwagę mężczyzn,
 • chcesz wzmocnić pewność siebie w każdej sytuacji

Mechanizm działania feromonów:

Feromony są naturalnym kanałem komunikacji między ludźmi, dlatego działają na każdego!

Zapach Love&Desire jest kobiecy, zniewalający i intrygujący, feromony w nich zawarte nie mają swoistego zapachu więc jest on nie wyczuwalny dla Ciebie jak i osób trzecich przebywających w Twoim otoczeniu. Korzystając z perfum z feromonami , nie musisz używać już innych zapachów.

Czy zastanawiałaś się może jak to jest, że niektóre kobiety są postrzegane jako atrakcyjne i intrygujące, a niektóre nie mniej obdarzone urodą nie wywołują takich odczuć? Na pewno tak! Oczywiście jest to sprawa feromonów!

Oddziaływanie feromonów nie zmienia Ciebie, tylko ludzi z którymi bytujesz.

Feromony rozsyłają do nich niewidzialne iskierki od których bije Twoja kobiecość i intrygująca osobowość.

Dzięki Love&Desire  żaden mężczyzna nie przejdzie obok Ciebie obojętnie! Z pewnością poprosi o numer telefonu, zaprosi na kawę czy nawet na randkę! A wtedy wybór należy tylko do Ciebie!

Zapach Love&Desire są oparte na wielu składnikach. Są używane przez światowej klasy bizneswoman. Kobiety pracujące w branży handlowej, które stosują Love&Desire zauważyły wzrost sprzedaży, natomiast kelnerki stosujące również ten perfum dostają więcej napiwków.

Jak pachnie Love&Desire dla kobiet?

Jest to owocowo-kwiatowy zapach dla silnych i stanowczych kobiet, które wiedzą czego chcą i nie boją się po to sięgać. Niezwykle seksowny prowokuje i fascynuje, powoduje spore zamieszanie wobec kobiet, które ich używają. Na zapach Love&Desire składają się różne nuty zapachowe: czarna porzeczka, gruszka, włoska klementynka, pomarańcza, kwiat imbiru, nasiona hibiskusa, frezja, kalifornijskie drzewo cedrowe i wanilia.

Dlaczego Love&Desire to najlepsze feromony dla kobiet?

Przede wszystkim Love&Desire są to najbardziej efektywne feromony dla kobiet! Potwierdzają to opinie naszych klientów, poza tym zostały one uznane za najlepszy produkt w kategorii „najbardziej pociągający zapach”.

Efektywność marki Love&Desire opiera się na dwóch podstawowych filarach: latach pracy oraz doświadczeń nad składem mieszanki feromonów. Ten fenomenalny skład wpływa nie tylko na umysł i nastrój, ale także na podświadomość, tworząc niezwykle sprzyjającą atmosferę do nawiązywania niezwykle bliskich relacji z przystojnymi mężczyznami. Każda która choć raz wypróbuje tego zapachu  od razu poczuje się Panią sytuacji  i pragnieniem każdego mężczyzny znajdującego się w pobliżu! Perfumy działają natychmiast, będzie zdumiona rezultatami! Tak więc daj się zaskoczyć i odmień swoje życie, zacznij je na nowo dzięki Love&Desire!

Znaczna większość feromonów znajdujących się na rynku bazuje tylko na dwóch związkach chemicznych androstenolu i androstenonie. Natomiast Love&Desire poszedł o krok na przód! Jako jedyne perfumy z feromonami na rynku posiadają dodatkowo dwa niezawodne składniki copulins i estratetraenol. Skład ten został wzbogacony o dwa dodatkowe komponenty, aby zapewnić Ci maksymalne efekty!Takiego zapachu i składu nadaremno szukać na rynku! Tylko Love&Desire  posiada 4-składnikowe i niepowtarzalne połączenie tych niezawodnych składników!

 1. Androstenon - Wytwarzany jest głównie przez kobiety lubiące dominować. Aromat ten oznacza siłę wśród płci żeńskiej. Pomaga on kobietom przyciągnąć uwagę mężczyzn i wzbudzenia w nich zainteresowania. Składnika tego warto używać w sytuacjach gdy chce się wzbudzić większe zainteresowanie, budzić większy respekt i  dominację.
 2. Androsteron - jest to najbardziej kobiecy ze wszystkich komponentów. Objawia się on u spokojnych samic alpha, które emanują aurą bezpieczeństwa.
 3. Copulins - zalicz się on do grupy feromonów damskich. Powodują intrygujący efekt wzbudzenia zainteresowania wśród panów. Badania Astrid Jutte dowiodło iż Copulins zwiększa poziom testosteronu u mężczyzn, aż o 150%! Jest to skłóadnik, który szybko wzbudza podniecenia, a co za tym idzie atrakcyjność fizyczna spada na drugi plan.
 4. Estratetraenol - feromon ten nawet w dużych dawkach pozostaje bezwonny, lecz pomimo braku zapachu fenomenalnie pobudza i aktywuje ludzki mózg. Dominujący mężczyźni są niezwykle podatni na ten feromon. Już nawet małe dawki wpłyną na zmianę nastroju i pobudzenie seksualne.

Nagroda Konsumentów - Najlepszy Produkt 2014

Love & Desire otrzymał nominację do prestiżowej Nagrody Konsumentów EROtrendy 2014 w kategorii "Najlepszy Produkt".

Nominacja jest dostrzeżeniem i docenieniem produktu przez konsumentów.

Pamiętaj!

Bez znaczenia jest to czy jesteś kobietą czy mężczyzną, bez znaczenia jest również to czy masz 20 czy 50 lat, czy uprawiasz sport czy wolisz bardziej ustabilizowane życie. Jeśli chcesz poprawić swoje stosunki międzyludzkie, chcesz być bardziej zauważalnym, chcesz prowadzić bardziej atrakcyjne życie towarzyskie lub seksualne to pamiętaj! Feromony działają na wszystkich! Nie czekaj i kup Love&Desire i zobacz jak wszystko wokół Ciebie zaczyna się zmieniać!

Reviews

Oceń 
05-02-2017

Świetny zapach

mój ulubiony, chłopak nie może się oprzeć!

 • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Write your review!

Write a review

Love Desire 100ML Damskie Perfumy z feromonami

Love Desire 100ML Damskie Perfumy z feromonami

Feromony dodawane do perfum działają naturalnie i są niewidoczne dla innych. Wyjątkowy zapach feromonów Love & Desire jest typowo kobiecy, seksowny i hipnotyzujący. Stosując perfumy z feromonami, nie musisz już używać innych produktów zapachowych.

Feromony wspomagają

 • nawiązać nowe znajomości
 • mieć lepszy kontakt z ludźmi
 • niezobowiązująco poflirtować
 • zwiększyć szanse na związek

Produkty powiązane

11 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Pobierz