Wyprzedaż! Perfumy z feromonami Love Desire PREMIUM Męskie 100ml Zobacz większe

Tylko online

Love Desire PREMIUM 100ml męskie perfumy z feromonami

P-LDM

Nowy produkt

Każdemu z nas brakuje czasem odwagi w relacjach damsko-męskich. Bywa, że czujemy się zbyt mało atrakcyjni, co z kolei blokuje nas i mamy opory przed rozpoczęciem rozmowy z interesującą nas osobą.

Na atrakcyjność wpływa nie tylko nasz wygląd, ale także „to coś” , nasz wewnętrzny magnetyzm.

Więcej szczegółów

179,10 zł Brutto

-10%

Zamiast 199,00 zł

PROMOCYJNE KOSZTY DOSTAWY:

  • Paczka w Ruchu: 0 zł
  • Pozostałe: od 4,9 zł
0.34 kg

Opis

Pojemność 100ml
Przeznaczenie Dla mężczyzn

Więcej informacji

Często zdarza Ci brak pewności siebie jeśli chodzi o relacje damsko- męskie? A może czujesz się zbyt mało atrakcyjny? Masz przez to opory aby nawiązywać nowe znajomości? Odpowiedziałeś twierdząco na te pytania? Mamy coś specjalnie dla Ciebie!

Nasza atrakcyjność to nie tylko posiadanie „tego czegoś” lecz przede wszystkim nasz wewnętrzny magnetyzm.

Jeśli pragniesz nieskrępowanie zawierać nowe znajomości , zaufaj naturalnym i sprawdzonym sposobom. Zaufaj feromonom!

Jak działają feromony Love&Desire PREMIUM EDITION?

Zróżnicowanie w działaniu pomiędzy zwykłą serią Love&Desire, a serią PREMIUM EDITION różni się tym, że w edycji PREMIUM stężenie każdego feromonu jest aż dwukrotnie większe! Dlatego zyskujesz aż dwa razy więcej przy jednym użyciu! Limitowana edycja jest skierowana do osób, które poszukują jeszcze większych przeżyć i wyzwań oraz ubóstwiają być adorowane!

Jeśli używałeś wcześniej feromonów Love&Desire, a ich działanie wydawało Ci się zbyt lekkie to seria Love&Desire PREMIUM EDITION przybliży Ci cel tyle na ile oczekiwałeś! Wykonaj drugi krok z  Love&Desire PREMIUM EDITION a sukces masz gwarantowany!

Love&Desire PREMIUM EDITION jest właśnie dla Ciebie jeśli masz ochotę na flirt, poszukujesz nowych, ciekawych znajomości, chcesz mieć lepszy kontakt ze swoimi znajomymi lub po prostu szukasz swojej drugiej połówki!

Feromony Love&Desire PREMIUM EDITION pomogą Ci zwrócić na siebie większą uwagę, poczuć się męsko we własnej skórze, pozyskać sympatię nowo poznanych osób oraz zyskać sympatię i szacunek otoczenia!

Oddziaływanie feromonów nie zmieni Ciebie lecz zmienią się ludzie z którymi będziesz przebywać!

To właśnie Love&Desire PREMIUM EDITION dostarczają niewidzialny sygnał do otoczenia, który podkreśli Twoją siłę oraz wewnętrzny magnetyzm.

Dzięki feromonom zamkniętym w zapachu Love&Desire PREMIUM EDITION bez większego wysiłku nie tylko poprosisz przepiękną kobietę o numer telefon, ale dzięki zyskanej pewności siebie zaprosisz ją nawet na randkę!

Love&Desire PREMIUM EDITION jest największą tajną bronią w rękach mężczyzny!

Dzięki idealnej recepturze nasze feromony dają gwarantowaną skuteczność! Edycja limitowana daje Ci jeszcze więcej pewności, a wszystko dzięki podwójnemu stężeniu feromonów

Dlaczego Love & Desire to najlepsze feromony dla mężczyzn?

Love & Desire to najskuteczniejsze feromony. Potwierdzają to opinie naszych klientów. Ponadto feromony te zostały uznane za najlepszy produkt w kategorii „najbardziej pociągający zapach".

feromony

Skuteczność Love & Desire opiera się na latach pracy i doświadczeń nad składem mieszanki feromonów. Ta rewelacyjna receptura wpływa na podświadomość, umysł i nastrój, tworząc atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu bliskich relacji. Każdy, kto raz wypróbuje ten zapach, od razu poczuje, jak staje się panem sytuacji i obiektem pożądania. Feromony działają natychmiast po zastosowaniu. Będziesz zaskoczony rezultatami. A zatem daj się zaskoczyć i zmień swoje życie.

Największa broń w rękach mężczyzn!

Love&Desire PREMIUM EDITION jako tajna broń w rękach mężczyzn w udanym podrywie!
Dzięki idealnie dobranym feromonom Love&Desire dają 100% skuteczność. Ich limitowana edycja daje Ci tej pewności jeszcze wiecej a to wszystko dzięki podwójnej mocy feromonów zawartch w składzie.
Sprawdź jak feromony Love&Desire PREMIUM EDITION działają na kobiety w poszczególnych grupach wiekowych, badania przeprowadzono na grupie ponad 5 tysięcy kobiet:

Love & Desire – oryginalna, niezwykle skuteczna mieszanka 4 feromonów

Większość dostępnych w sprzedaży feromonów bazuje na związkach chemicznych: androstenolu i androstenonie. Feromony Love & Desire jako jedyne posiadają kolejne dwa ważne składniki: androsteron i androstadienon. Formuła ta została stworzona specjalnie po to, by zapewnić Ci maksymalne efekty.

feromony

Love & Desire – oryginalne 4-składnikowe feromony

Takiej formuły próżno szukać na rynku. Tylko nasze feromony Love & Desire mają czteroskładnikowe, unikalne połączenie składników.

  • Androstenolpomoże Ci we flircie Jest produkowany przez mężczyzn w okresie dojrzewania i ma bardzo silne działanie. Jego poziom jest zwykle wyższy u mężczyzn dominujących. Wpływa na wzbudzenie atrakcyjności u kobiet, jak i u mężczyzn, i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów. Kobiety w wieku od 20 do 50 lat są szczególnie wyczulone na jego zapach.
  • Androstenonwzbudzi respekt do Twojej osoby To zapach wytwarzany głównie przez mężczyzn dominujących, który sygnalizuje siłę wśród osobników tej samej płci. Służy mężczyznom do przyciągania uwagi kobiet i wzbudzenia ich zainteresowania. Mężczyźni przebywający w warunkach dużej rywalizacji, np. sportowcy, maklerzy, a nawet więźniowie mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Warto go używać np. w pracy, gdy chce się wzbudzić większy respekt.
  • Androsteronzbuduje Twój autorytet To najbardziej męski ze wszystkich składników. Powoduje uczucie dominacji, ale nie wpływa na efekt agresji, stwarzając aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u samców typu alpha.
  • Androstadienon – sprawi, że przyciągniesz uwagę kobiet „Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u kobiet. Wiele badań nad tym feromonem wskazuje, że silne oddziałuje na aktywność mózgu u kobiet. Mogą iść z nim w parze takie efekty, jak wzrost uwagi, przychylność, poprawa nastroju. Co ciekawe, zapach ten może też łagodzić u kobiet skutki syndromu napięcia przedmiesiączkowego, poprawiając ich nastawienie oraz wpływając relaksująco.

Jak pachnie Love&Desire PREMIUM EDITION?.

Jest to niezwykle intensywnie świeży i ożywiający zapach. Ludzie noszący ten zapach na sobie są pewni siebie i nieskrępowani, a przede wszystkim czują się niezwykle wyjątkowo. Panie oceniają ten zapach jako: męski, kuszący, zagadkowy i podniecający. Kompozycja nut zapachowych grejpfruta, liścia brzozy, cyprysu, szałwi, wetiwera i paczuli sprawia, że zapach jest wręcz intrygujący.

PAMIĘTAJ!

Nie ma znaczenia czy jesteś kobietą czy mężczyzną, osobą młodą czy dojrzałą, osobą samotną lub od lat w związku, lubisz aktywne życie czy bardziej ustabilizowane. Feromony o dopasowanym stężeniu działają na wszystkich. Popraw swoje relacje z ludźmi w pracy, uatrakcyjnij swoje życie towarzyskie i seksualne.

Reviews

Oceń 
06-03-2018

Mega super

Nie znam osoby ktorej nie podobałby się ten zapach, mistrzostwo świata

Write your review!

Write a review

Love Desire PREMIUM 100ml męskie perfumy z feromonami

Love Desire PREMIUM 100ml męskie perfumy z feromonami

Każdemu z nas brakuje czasem odwagi w relacjach damsko-męskich. Bywa, że czujemy się zbyt mało atrakcyjni, co z kolei blokuje nas i mamy opory przed rozpoczęciem rozmowy z interesującą nas osobą.

Na atrakcyjność wpływa nie tylko nasz wygląd, ale także „to coś” , nasz wewnętrzny magnetyzm.

Produkty powiązane

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: