Tylko online

PheroStrong - męskie perfumy z feromonami 15ml

Nowy produkt

PheroStrong to perfumy z feromonami dla prawdziwych zdobywców. To one uwidocznią Twoją męskość i pewność siebie. Roznieć wokół siebie ogień pożądania, spraw aby kobiety pragnęły Twej bliskości. Z tymi perfumami zdobywanie tego czego pragniesz będzie naprawdę łatwe. Odkryj odwieczny sekret prawdziwych mężczyzn sukcesu.

Więcej szczegółów

53,10 zł Brutto

-10%

Zamiast 59,00 zł

PROMOCYJNE KOSZTY DOSTAWY:

 • Paczka w Ruchu: 0 zł
 • Pozostałe: od 4,9 zł

 • 15ml
 • 50ml

Więcej informacji

yp-phero-strong-meskie-psd15-bb0997a3448

phero-strong-meskie psd150

Pragniesz wzbudzać podniecenie wśród kobiet? Z PheroStrong możesz:

 • Przyciągać spojrzenia kobiet
 • Inicjować kontakty z kobietami i wzbudzać u nich pozytywne emocje
 • Wzniecić jej pożądanie
 • Elektryzować jej zmysły, rozniecić w niej pragnienie zdobycia właśnie Ciebie
 • Podświadomie wzbudzać zaufanie, otwartość i życzliwość
 • Zdobywać szacunek i uznanie otaczających Cię ludzi, być autorytetem w domu i pracy
 • Być mężczyzną szczęśliwym, kochanym i spełnionym - być bezwzględnie MĘŻCZYZNĄ SUKCESU

Jakie nuty zapachowe zawiera PheroStrong dla mężczyzn?

 • Nuta głowy: grejpfrut, nuty morskie, mandarynka
 • Nuta serca: liść laurowy, jaśmin
 • Nuta bazy: paczuli, mąkla tarniowa, ambra, drzewo gwajakowe
phero-strong-meskie psd150

Perfumy z feromonami PheroStrong to zupełnie nowa linia perfum dla prawdziwych mężczyzn. W swoim składzie zawierają aż 4 najważniejsze feromony, które używane są przez podrywaczy na całym świecie. Znasz uczucie, gdy zapach sprawia, że osoba nim pachnąca wzbudza Twoje zaufanie? Czułeś że perfumy tej osoby to coś więcej? Jak postrzegałeś taką osobę? Myślisz, że to jego zapach? Zapach jest kwestią gustu, odczucia te wywołują właśnie feromony!

phero-strong-meskie psd150

Czym są feromony?

Feromon, słowo to tłumacząc z języka greckiego oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony to lotne związki chemiczne. Za ich pomocą organizm przekazuje informacje innym osobnikom, tak aby zwabić je do siebie lub też odstraszyć konkurencję. Są one obecne w większości organizmów nie tylko ludzkich, ale też: u zwierząt, roślin, grzybów oraz bakterii. Feromony działają jednak tylko między osobnikami tego samego gatunku. Dzięki nim wysyłamy bodźce, które wpływają pozytywnie na komunikację z otoczeniem oraz zwiększają naszą atrakcyjność u płci przeciwnej.

Według naukowców z Wiedeńskiego Institute for Urban Ethology, w zapachach ludzkiego ciała znajduje się informacja określająca stan emocjonalny człowieka. Kiedy nasze receptory węchowe odbiorą „zapach” feromonów, umysł ludzki rozpozna je jako specyficzną woń, co spowoduje podświadome pozytywne reakcje u innych osób w każdej sytuacji. Im intensywniej wyczuwalne są feromony tym dana osoba postrzegana jest za silniejszą i dominującą.

Feromony mogą zatem okazać się niezwykle przydatne jako wabik, zwiększający naszą atrakcyjność w oczach innych. Można je stosować także w kontaktach społecznych, wszędzie tam gdzie potrzebne jest wzajemne zaufanie, efektywne negocjowanie, czy wypracowanie satysfakcjonujących obie strony rozwiązań – w domu, w pracy, na imprezie u przyjaciół, czy na oficjalnym spotkaniu.

Cały proces jest niesamowicie skuteczny. Wszystko odbywa się poza naszą świadomością - na poziomie instynktów. Odbiorca nieświadomie modyfikuje swoje zachowanie, dzięki wpływowi substancji. Nikt świadomie nie jest w stanie wyczuć obecności zapachu feromonu. Nawet Ty, ale to co dostrzeżesz na pewno, to ich skuteczne działanie.

Przez wielki ludzkie feromony uległy osłabieniu z powodu m. in. zbyt szybkiego trybu życia oraz wpływu wielu czynników cywilizacyjnych. Coraz trudniej budować jest relacje międzyludzkie oraz zdobyć zainteresowanie drugiego człowieka.

phero-strong-meskie psd150

Budowa ludzkich feromonów

Zarówno feromony wydzielane przez organizm, czy te produkowane syntetycznie są atrybutem wzmagającym atrakcyjność, przyciągają płeć przeciwną i wywołują efekt zahipnotyzowania naszą osobą. Feromony zaliczają się do grupy steroidów, które w organizmie człowieka występują w postaci hormonów kory nadnerczy oraz hormonów płciowych damskich - estrogeny i męskich - androgeny.

phero-strong-meskie psd150

Jakie feromony zawiera PheroStrong

 1. Androstenol (5α-androst-16-en-3α-ol) – związek o zapachu piżma lub drzewa sandałowego. Nadaje młodzieńczą witalność i spełnia rolę atraktanta seksualnego wobec kobiet i repelenta wobec innych mężczyzn
 2. Androstenon (5α-androst-16-en-3-on) – jego zapach jest porównywany do rozcieńczonego zapachu wanilii. Uznawany za feromon agresji i dominacji.
 3. Androsteron (5α-androstan-3α-ol-17-on) – uznawany za środek dopingujący (powoduje przyrost masy mięśniowej), warunkujący dominację, autorytet wśród innych mężczyzn oraz katalizator działania pozostałych substancji.
 4. Androstadienon, womeroferyna (5α-androst-4,16-dien-3-on) – jest najlepiej zbadanym feromonem z grupy androstenów. W niskich stężeniach jest praktycznie bezwonny. Badania aktywności mózgu potwierdzają, że za jego percepcję odpowiadają inne obszary niż te odpowiedzialne za węch.
phero-strong-meskie psd150
phero-strong-meskie psd150
phero-strong-meskie psd150

Feromony PheroStrong - Atrybut Atrakcyjności

Wydzielając duże ilości feromonów, nie trzeba być atrakcyjnym fizycznie, by mieć ogromne powodzenie u płci przeciwnej - mówi chemik dr hab. Leszek Konopski – pracownik Instytutu Przemysłu Organicznego w Warszawie.

Niestety ludzkie feromony uległy osłabieniu z powodu m. in. zbyt szybkiego trybu życia oraz wpływu wielu czynników cywilizacyjnych. Jest nam więc trudniej budować relacje międzyludzkie i z sukcesem docierać do drugiego człowieka. Dodatkowo również stres skutecznie ogranicza nasze możliwości. Boimy się kontaktu. Przy wyidealizowanych sztucznie ideałach czujemy się niedoskonali, obawiamy się o nasz wizerunek, o to jak będziemy się prezentować. Skuteczną receptą na powyższe czynniki jest PheroStrong. Feromony zawarte w perfumach wspomagają nas z zewnątrz a świadomość ich posiadania dodaje odwagi wewnątrz.

Feromony w życiu seksualnym

Ostatnio zostały opublikowane przez naukowców wyniki badań przeprowadzonych na feromonach. Jednoznacznie sugerują one, że jesteśmy w stanie bezproblemowo kontrolować naszą seksualność oraz związane z nią zachowania. Perfumy z feromonami PheroStrong pomagają zwiększyć Twoją atrakcyjność oraz powodzenie wśród płci przeciwnej. Pomogą Ci otworzyć się na innych ludzi, pokonując swoje bariery nieśmiałości oraz zwiększając szansę na flirt. Dzięki nim staniesz się osobą otwartą, pewną siebie oraz towarzyską. Stosuj perfumy z feromonami każde dnia, a bardzo szybko dostrzeżesz efekty w relacjach z innymi. Z feromonami poczujesz się pewniej!

Perfumy z feromonami PheroStrong pomogą Ci także rozpalić namiętność i pożądanie podczas relacji seksualnych. Uwodzicielski zapach połączony z aktywnymi feromonami urozmaici i ożywi Twoje życie erotyczne. Feromony podnoszą poziom podniecenia i pozbawiają wstydu. Większa otwartość zapewni Wam obojgu nowe intensywne doznania.

phero-strong-meskie psd150
phero-strong-meskie psd150

Feromony w życiu codziennym

Feromony służą nie tylko do uwodzenia. Dzięki używaniu feromonów możemy poprawić poziom komunikowania w każdej sytuacji życia społecznego - także podczas załatwiania przyziemnych spraw czy w relacjach rodzinnych. Codziennie wpływamy na otaczających nas ludzi. Perfumy PheroStrong sprawią, że kontakt z drugą osobą będzie łatwiejszy, a Twój dzień stanie się przyjemny. Feromony sprawiają, że ludzie na których wpływamy są bardziej otwarci, bardziej nam przychylni i życzliwi. Dzięki czemu Ty i Twój odbiorca czujecie się lepiej, miło spędzając wspólny czas. Jednocześnie osiągasz swój cel – poprawa relacji z partnerem, wypracowany kompromis, zdany test, bezstresowa wizyta w urzędzie, szybko i pozytywnie załatwiona ważna sprawa. Perfumy z feromonami pozwalają na budowanie pozytywnych odczuć i relacji na każdym kroku swojego życia.

phero-strong-meskie psd150

PheroStrong - Bądź władcą sytuacji

Feromony są substancjami, które ze względu na skoncentrowanie związków odpowiedzialnych za określone działanie dają nam możliwość wzmocnienia oczekiwanego efektu. Stajemy się "władcami sytuacji". To daje nam poczucie wyjątkowości, wyluzowania i większej pewności siebie – mówi Magdalena Fedor-Dróżdż, trener psychologii sukcesu i zmiany.

phero-strong-meskie psd150
phero-strong-meskie psd150

Reviews

Write a review

PheroStrong - męskie perfumy z feromonami 15ml

PheroStrong - męskie perfumy z feromonami 15ml

PheroStrong to perfumy z feromonami dla prawdziwych zdobywców. To one uwidocznią Twoją męskość i pewność siebie. Roznieć wokół siebie ogień pożądania, spraw aby kobiety pragnęły Twej bliskości. Z tymi perfumami zdobywanie tego czego pragniesz będzie naprawdę łatwe. Odkryj odwieczny sekret prawdziwych mężczyzn sukcesu.

Produkty powiązane

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: