Tylko online

Pheromone Essence Damskie - Koncentrat feromonów

PED

Nowy produkt

Stwórz własne perfumy z feromonami dzięki silnie skoncentrowanej esencji feromonów! Dodaj ich do ulubionych perfum lub stosuj punktowo na skórę.

Więcej szczegółów

137,70 zł Brutto

-10%

Zamiast 153,00 zł

PROMOCYJNE KOSZTY DOSTAWY:

  • Paczka w Ruchu: 0 zł
  • Pozostałe: od 4,9 zł
0.07 kg

Opis

Pojemność 7,5ml
Przeznaczenie Dla kobiet

Więcej informacji

yp-pheromone-essence-women-topbox.jpg

Stwórz własne perfumy z feromonami dzięki silnie skoncentrowanej esencji feromonów! Dodaj ich do ulubionych perfum lub stosuj punktowo na skórę.

yp-pe_women_3.png

 

Dookoła faceci tracą głowy dla Twoich koleżanek, a Ty masz wrażenie, że ciągle coś Cię omija?

Uważasz że mają to coś czego Ty nie masz?

Może to kwestia nieśmiałości w kontaktach z ludźmi?

A może masz poczucie, że jesteś gorsza, słabsza, mniej atrakcyjna?

 

No to przygotuj się na spory wstrząs, bo to, czego zaraz dowiesz się o feromonach, odmieni Twoje życie raz na zawsze.

 

 

 

 

Teraz dzięki najnowszym zdobyczom nauki możesz znacznie wesprzeć swoje szczęście w kontaktach z mężczyzami. To skuteczne jak natura i proste jak stosowanie perfum. Esencja feromonów Pheromone Essence pomoże Ci wzmocnić poczucie własnej wartości i pewności siebie, podniesie Twoją atrakcyjność, a w konsekwencji sprawi, że mężczyźni nie będą mogli oderwać od Ciebie wzroku. Jest bezwonny, a więc stosując go, nie musisz rezygnować ze swoich ulubionych perfum. Po prostu wymieszaj feromony z perfumami lub stosuj je punktowo, a perfum używaj tak jak zazwyczaj.

 

Bez względu na to kim jesteś, co robisz i jak wyglądasz, możesz być o wiele bardziej sexy niż możesz sobie to wyobrazić.

yp-pheromone-essence4.png

Słyszysz czasem takie słowa: ona ma w sobie to coś?

Tak naprawdę każda kobieta ma w sobie to „coś”, tylko nie każda potrafi to wyeksponować.

Feromony w naturalny sposób wydobędą Twój seksapil.

 

h2-style.php

PHEROMONE ESSENCE – JAK TO DZIAŁA?

 

Kobiety mają swoje sposoby na bycie atrakcyjnymi. Czasem bardzo wyczerpujące. Katują się dietami, wciskają w gorsety, wkładają niebotyczne szpilki, wydają fortunę na fryzjera i kosmetyki – a wszystko po to, by podobać się facetom. Czy nie prościej i przyjemniej byłoby nadal pozostać sobą, a do przyciągnięcia męskich oczu wykorzystać naturalne sposoby?

 

yp-pe_women_1.png

 

 

Wypróbuj Pheromone Essence i przekonaj się, że żadna impreza czy spotkanie towarzyskie nie będą już takie jak kiedyś!

 

Tak właśnie działają feromony dla kobiet – przyciągają mężczyzn w niewidzialny sposób. „Wysyłają sygnały” mające pomóc Wam odnaleźć się w tłumie.

 

Dzięki zastosowaniu feromonów może zdarzyć się i tak, że tych, którzy poczują Twoją kobiecą aurę będzie znacznie więcej niż ten jedyny. Ale wtedy już tylko od Ciebie zależy, co z tym zrobisz.

 

 

 

Pheromone Essence uczyni Cię atrakcyjną w oczach mężczyzn, natomiast dominującą w oczach kobiet. Jeśli np. masz w pracy szefową, która daje Ci w kość, ten zapach skutecznie osłabi jej siłę. Pheromone Essence doda Ci pewności siebie, która pomoże Ci pokazać, na co tak naprawdę Cię stać.

h2-style.php

PHEROMONE ESSENCE – JEDYNY TAKI NA RYNKU

Pheromone Essence uwielbiany jest za fakt, że jest całkowicie bezwonny. Dzięki temu można go stosować  razem ze swoimi ulubionymi perfumami. Kobiety bardzo często mieszają go wraz z ulubionymi perfumami. To produkt bardzo chwalony przez klientów z całego świata. Pheromone Essence to najlepsze feromony do uwodzenia, jaki kiedykolwiek powstał.

Pheromone Essence rzeczywiście działa i jest niepokonanym liderem wśród feromonów. Zawiera najsilniejsze substancje powodujące zmianę zachowania u mężczyzn. Działa „niewidzialnie” – nikt, nawet Ty sama, nie poczuje żadnego zapachu oprócz Twoich perfum.

 

yp-PE_tabela.jpg

 

h2-style.php

CO DAJE CI PHEROMONE ESSENCE:

  • wzmacnia pewność siebie i poczucie atrakcyjności
  • dodaje seksapilu
  • przyciąga męskie spojrzenia
  • budzi zaufanie
  • stwarza wokół Ciebie niewidzialną uwodzicielską aurę
  • możesz go stosować razem ze swoimi perfumami – ponieważ Pheromone Essence jest bezwonny

 

h2-style.php

STOSOWANIE PHEROMONE ESSENCE

Pheromone Essence oparty jest na najwyższej jakości Androstenonie. Flakonik 7,5 ml posiada specjalny dozownik, umożliwiający dolanie feromonu do ulubionych perfum (maksymalnie 100 ml) lub stosowanie go bezpośrednio na skórę lub ubrania. Pamiętaj, że feromony aplikowane bezpośrednio na skórę działają o wiele skuteczniej. I wystarczają na wiele tygodni. Możesz je zmieszać ze swoimi perfumami lub stosować punktowo i dodatkowo używać perfum.

 

Opakowanie: 7,5 ml flakonik z zakraplaczem
Wydajność: 150 kropel
Ilość feromonów w 1 kropli: 17 mcg
Średni czas użytkowania / stosowane co dzień: 3 miesiące

h2-style.php

Pamiętaj! Produkt jest silnie stężony.

Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu z dala od dzieci. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik. Jeśli szukasz naprawdę skutecznych feromonów, to zapomnij o tanich podróbkach. Różnicę między oryginalnymi feromonami a ich tańszymi odpowiednikami jest taka, jak w przypadku perfum. Tanie perfumy na początku pachną podobnie, ale bardzo szybko wietrzeją. Podobnie jest z feromonami, z tym że nie chodzi tu o zapach, a o ich skład i nasycenie.

 

yp-last.jpg

Reviews

Write a review

Pheromone Essence Damskie - Koncentrat feromonów

Pheromone Essence Damskie - Koncentrat feromonów

Stwórz własne perfumy z feromonami dzięki silnie skoncentrowanej esencji feromonów! Dodaj ich do ulubionych perfum lub stosuj punktowo na skórę.

Produkty powiązane

1 inny produkt w tej samej kategorii:

Pobierz