PheroStrong by Night - Damskie perfumy z feromonami

PSDN

Nowy produkt

Kompozycja inspirowana muzyką, opiera się na aromacie słodkiej kawy. Odzwierciedla tajemnice pragnień, zmysłowości oraz otwartości w podejściu do życia.

Więcej szczegółów

89,10 zł Brutto

-10%

Zamiast 99,00 zł

PROMOCYJNE KOSZTY DOSTAWY:

  • Paczka w Ruchu: 0 zł
  • Pozostałe: od 4,9 zł
0.2 kg

Opis

Pojemność 50ml
Przeznaczenie Dla kobiet

Więcej informacji

pherostrongbynightwomen.jpg

Jak pachnie nowy PheroStrong by Night

pswomen-night-bottle-img.pngPołączenie ciepłych i pikantnych nut wanilii, różowego pieprzu czy cedru. Aromat drewna sprawi, że poczujesz się jak królowa nocy. Pokaż swą mistyczną stronę i zaskocz wszystkich.

Jest to zapach stworzony dla nowoczesnych kobiet, które szukają elektryzujących przygód będących odpowiedzią na ich najskrytsze pragnienia.

Nuta głowy:
gruszka, kwiat pomarańczy, różowy pieprz

Nuta serca:
jaśmin, kawa

Nuta bazy:
wanilia, paczuli, cedr


Czym są feromony?

Nazwa feromon pochodzi z języka greckiego i oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony to lotne związki chemiczne, które są naturalnie wydzielane przez nasz organizm. Są obecne we wszystkich organizmach żywych. Wydzielają je ludzie oraz zwierzęta, grzyby, rośliny a nawet bakterie. Działanie feromonów odbywa się jednak pomiędzy tym samym gatunkiem osobników, np. między ludźmi lub między zwierzętami. To właśnie feromony są odpowiedzialne za wysyłanie bodźców, które zwiększają naszą atrakcyjność, sprawiają pociąg do naszej osoby oraz pozytywnie wpływają na komunikację płci przeciwnej. Naukowcy z Wiedeńskiego Institute for Urban Ethology dowodzą, że ludzkie ciało wydziela feromony które określają nasz emocjonalny stan. Kiedy receptory zapachowe odbiorą „zapach” feromonów, umysł człowieka rozpoznaje je jako specyficzną woń, która powoduje podświadome reakcje i odczucia co pozwala m.in. na określenie stanu czy nastroju drugiego człowieka, jego nastawienia w aktualnej chwili oraz przeżywające emocje takie jak radość, smutek, złość czy gniew nawet jeżeli próbuje je ukryć. Dzięki tym sygnałom często poznajemy osobę, której nie potrafimy rozpoznać po samym ubiorze lub w przypadku braku kontaktu z twarzą. Mimo tego podświadomie czujemy, że właśnie to ta osoba.

 

Perfumy z feromonami mogą więc okazać się bardzo przydatne jako podświadomy magnes na mężczyzn a także we wszelkich kontaktach społecznych. Wszędzie tam gdzie wymagane jest wzajemne zaufanie, efektywne negocjacje czy wypracowanie satysfakcjonujących dla obu stron rozwiązań, z przewagą korzyści dla nas ????

 

Działanie feromonów jest bardzo skuteczne głównie dlatego, że odbywa się ono na poziomie wrodzonych instynktów, po za świadomością człowieka. Umysł odbiorcy naszych feromonów modyfikuje jego zachowanie, dzięki czemu jesteśmy podświadomie odbierani jako osoby pozytywne, przyjazne a w przypadku przeciwnej płci, podniecające i bardziej atrakcyjne. Feromony wyróżniają nas z tłumu ludzi, którzy feromonów nie stosują. Same feromony nie posiadają zapachu. Nie da się rozpoznać ich obecności a ich odbiorca nie wie, że ma z nimi doczynienia.


Uważa się, że gdybyśmy nie używali kosmetyków (mydeł, szamponów, balsamów, itp.) nasze feromony byłyby bardziej intensywne.

h2-style.php

Budowa ludzkich feromonów

Zarówno feromony wydzielane przez organizm, czy te produkowane syntetycznie są atrybutem atrakcyjności, przyciągają płeć przeciwną i wywołują pozytywne reakcje na naszą osobę. Feromony zaliczają się do grupy steroidów, które w organizmie człowieka występują w postaci hormonów kory nadnerczy oraz hormonów płciowych damskich - estrogeny i męskich - androgeny.

 

 

structure_woman.jpg

Feromony typowo damskie
Estratetraenol (estra-1,3,5(10),16-tetraen-3-ol) – jest związkiem bezwonnym nawet w bardzo dużych stężeniach, odpowiedzialny za pobudzenie psychofizjologiczne.


Kopuliny – grupa krótkołańcuchowych lotnych, kwasów tłuszczowych (od C2-C5). Wytwarzane przez kobiety, w zwiększonej ilości podczas dni płodnych. Mają na celu przyciąganie partnerów seksualnych w momencie zdolności płodnej.

 

Feromony PheroStrong - Atrybut Atrakcyjności

Wydzielając duże ilości feromonów, nie trzeba być atrakcyjnym fizycznie, by mieć ogromne powodzenie u płci przeciwnej - mówi chemik dr hab. Leszek Konopski – pracownik Instytutu Przemysłu Organicznego w Warszawie.

Niestety ludzkie feromony uległy osłabieniu z powodu m. in. zbyt szybkiego trybu życia oraz wpływu wielu czynników cywilizacyjnych. Jest nam więc trudniej budować relacje międzyludzkie i z sukcesem docierać do drugiego człowieka.

h2-style.php

Feromony w życiu seksualnym

yp-3.png

Przeprowadzone badania nad feromonami jednoznacznie sugerują, że jesteśmy w stanie kontrolować zachowania związane z naszą seksualnością. Perdumy z feromonami PheroStrong pozwalają znacznie zwiększać powodzenie oraz atrakcyjność wśród płci przeciwnej. Pomagają pokonać bariery nieśmiałości i otworzyć się dla płci przeciwnej. Wszystko to zwiększa szanse na pomyślny flirt. Efekty feromonów pomogą Ci wzbudzać zainteresowanie każdego dnia. Wyróżnij się wśród kobiet dzięki PheroStrong.

 

Perfumy z feromonami Phero Strong pomoże Ci także rozpalić namiętność i pożądanie także podczas relacji seksualnych. Piękny zapach połączony z aktywnymi feromonami urozmaici i ożywi Twoje życie erotyczne. Twój partner będzie pragnął Cię jak nigdy dotąd a piękny zapach perfum dodatkowo spotęguje działanie feromonów. Większa otwartość oraz namiętność zapewni Wam obojgu zupełnie nowe doznania erotyczne!

 

h2-style.php

PheroStrong - Chemia miłości nabiera nowego

Feromony wykorzystywane są także w celu zwiększenia atrakcyjności erotycznej, a nawet leczenia zaburzeń pożądania i podniecenia seksualnego - zauważa profesor Zbigniew Lew-Starowicz - wywołują: odczuwanie pociągu do danej osoby, zakochanie się, euforię, sprzyjają osiąganiu orgazmu.

 


yp-tabela.png

h2-style.php

Feromony w życiu codziennym

yp-4.png

Feromony sprawdzają się w wielu różnych sytuacjach, nie tylko podczas uwodzenia drugiej osoby. Dzięki stosowaniu perfum z feromonami znacznie poprawisz swój poziom komunikacji w każdej dziedzinie życia. Lepsze relacje wśród przyjaciół, rodziny czy w życiu codziennym. Codziennie wpływamy na otaczających nas ludzi. Pherostrong działa na wszystkich w Twoim otoczeniu czyniąc każdy Twój dzień lepszym i przyjaznym. Ludzie, na których wpływają feromony są bardziej życzliwi, otwarci, postrzegają Cię jako osobę dobrą i przyjazną. Bardziej skłonni są do wysłuchania naszych próśb. Dzięki temu zwiększają szanse na powodzenie w rozmowie czy negocjacjach. Wszystko to przekłada się na zwiększenie szansy na sukces.

 

 

PheroStrong - Bądź władcą sytuacji

Feromony sztuczne są substancjami, które ze względu na skoncentrowanie związków odpowiedzialnych za określone działanie dają nam możliwość wzmocnienia oczekiwanego efektu. Stajemy się "władcami sytuacji". To daje nam poczucie wyjątkowości, wyluzowania i większej pewności siebie – mówi Magdalena Fedor-Dróżdż, trener psychologii sukcesu i zmiany. źródło: sympatia.onet.pl

 

 

yp-wykres.png

h2-style.php

Podsumowanie

Specjalnie dobrana kompozycja składników zapachowych oraz feromonów zapewniająca efekt synergii i niesamowitego działanie już od pierwszego użycia.

 

yp-last.jpg

Reviews

Write a review

PheroStrong by Night - Damskie perfumy z feromonami

PheroStrong by Night - Damskie perfumy z feromonami

Kompozycja inspirowana muzyką, opiera się na aromacie słodkiej kawy. Odzwierciedla tajemnice pragnień, zmysłowości oraz otwartości w podejściu do życia.

Produkty powiązane

11 innych produktów w tej samej kategorii: