Tylko online

BiggerBust - Suplement powiększający piersi

Nowy produkt

BiggerBust to Innowacyjna i nowoczesna, w pełni naturalna kuracja na powiększenie i ujędrnienie biustu dla kobiet w każdym wieku.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 48 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 48 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 19,20 zł.


Cena:

124,17 zł Netto

-10%

Zamiast 137,96 zł

PROMOCYJNE KOSZTY DOSTAWY:

 • Paczka w Ruchu: 0 zł
 • Pozostałe: od 4,9 zł

 • 1 opakowanie
 • 3 opakowania

Opis

Przeznaczenie Dla kobiet
Zawartość 90 tabletek
Działanie Powiększenie piersi

Więcej informacjiBiggerBust zostało stworzone w celu uzyskania:

 • szybkiego i skutecznego powiększenia wielkości i objętości biustu
 • zwiększenia jędrności i efektu Push-Up biustu
 • wymodelowania biustu
 • podniesienia i zaokrąglenia piersi
 • pobudzenia mikrokrążenia piersi
 • opóźnienia procesów starzenia się biustu i dekoltu
 • zapobiegania wiotczeniu piersi
 • nawilżenia, wygładzenia piersi, podkreślenia ich jędrności
 • poprawienia sprężystości biustu

91% skuteczności!

Bigger Bust to suplement, który wpływa na wielkość i objętość kobiecego biustu. Jego skuteczność potwierdza 91% kobiet, które stosowały lub stosują Bigger Bust.

W większości osób pierwsze efekty stosowania Bigger Bust widoczne są przed upływem 8 tygodnii. Około połowa przebadanych osób dostrzegło zmiany biustu już po 4 tygodniu stosowania.

Długość stosowania kuracji oraz ilość zażywanych dziennie tabletek znacząco wpływa zarówno na czas jak i na zauważalny efekt. Warto stosować kurację jak najdłużej. Piersi rosną powoli jednak systematycznie. Dłuższy czas stosowania utrwala efekt powiększenia. W porównaniu do operacji plastycznych kosztujących kilkanaście tysięcy, a sam okres rekonwalescencji trwa nawet rok, Bigger Bust jest świetną alternatywą dla spokojnego i co najważniejsze naturalnego powiększania piersi bez negatywnych skutków ubocznych lub powikłań.

Bigger Bust dla każdej kobiety

Dzięki Bogger Bust, naturalnie powiększone piersi:

 • przyciągają uwagę mężczyzn
 • są powodem do dumy i zazdrości
 • sprawiają przyjemność
 • emanują zdrowiem
 • podniecają mężczyzn
 • podkreślają seksapil, atrakcyjność, zdrowiePięknie wymodelowane, duże, jędrne piersi to marzenie wielu kobiet. Piersi za małe, obwisłe czy nierówne są przyczyną wielu kompleksów i zahamowań seksualnych kobiet. Często kobiecy biust "starzeje się" szybciej niż jego właścicielka. Przyczyną bywają ciąże, długie karmienie piersią, wchodzenie w okres menopauzy czy też częste próby odchudzania się i ponownego tycia.

 


Innowacyjna kuracja Bigger Bust w zasięgu ręki!

Większy, jędrniejszy, pełniejszy, bardziej uniesiony!

Jedną z bezoperacyjnych metod powiększania piersi jest kuracja suplementami. Kuracja taka w odróżnieniu od operacji nie niesie negatywnych skutków ubocznych, nie stwarza ryzyka uszkodzenia biustu oraz nie powoduje długotrwałych utrudnień w funkcjonowaniu, związanych z wygajaniem ran pooperacyjnych. Okres ten może trwać nawet do roku czasu. Inną wadą operacji plastycznych jest ich koszt a sam efekt końcowy daleki jest od pięknego ideału natury. Dzięki kuracji suplementami, Twoje piersi rosną naturalnie, zyskują jędrność a ich skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd.

yp-biggerbust-logo.png

Na czym opiera się ich działanie?Starannie wyselekcjonowane wyciągi roślinne wchodzące w skład kapsułek zawierają fitoestrogeny, związki naśladujące działanie ludzkich hormonów żeńskich. Mają one za zadanie stymulować naturalny wzrost tkanki gruczołowej, wynikiem czego jest produkcja nowych komórek, prowadząca do skutecznego powiększenie i ujędrnienia piersi. ****

Zalecamy kurację suplementem Bigger Bust połączoną z serum Bigger Bust.

h2-style.php

Bigger Bust - kapsułki

Suplement diety Bigger Bust zawiera składniki aktywne na bazie fitoestrogenów mających na celu powiększenie i ujędrnienie biustu.

Fitoestrogeny działają podobnie do endogennych estrogenów, nie są jednak obciążone niepożądanymi działaniami charakterystycznymi dla hormonów płciowych żeńskich, dlatego też mogą być stosowane u kobiet w każdym wieku.

Bigger Bust kapsułki - jedyny taki skład

Szyszki chmielu
Roślina "chmiel" - uniwersalny produkt przyrody, który od dawna szeroko wykorzystuje się w medycynie i kosmetologii. Nie tak dawno temu ustalono, że ten naturalny produkt zawiera fitoestrogeny 8-PN, analogiczny żeńskiemu hormonowi - estrogenowi. To wyjaśnia wyjątkowe działanie chmielu przy żeńskich chorobach. Ogólnie przyjęte jest, że od ilości estrogenu zależy rozmiar piersi. Dlaczego więc nie wykorzystać szyszki chmielu do powiększania piersi? ** Chmiel pobudza pracę mięśni gładkich - przekonuje Jan Zaręba (66 l.), znany zielarz. - One zaś biorą czynny udział w produkcji hormonów, także estrogenów. By hormon został uwolniony w dużych ilościach, mięśnie muszą się odpowiednio rozkurczyć. Właśnie tak działa chmiel, rozkurczowo - wyjaśnia.

Ekstrakt 8% z czerwonej koniczyny
Koniczyna czerwona to zioło na powiększenie biustu, które ma na celu zwiększyć rozmiar piersi. Zawiera ona roślinne estrogenny. Dzięki ich obecności zioło ma zapobiegać występowaniu uciążliwych dolegliwości w okresie menopauzy. Dodaje wigoru oraz ma na celu ujędrnić i podnieść elastyczność biustu oraz tkanki gruczołu sutkowego.

Mechanizm działania izoflawonoidów koniczyny czerwonej:
Izoflawonoidy ze względu na podobieństwo budowy do 17β estradiolu mają zdolność wiązania się z receptorem estrogenowym (ER). Ich siła wiązania z ER jest mniejsza niż estradiolu, jak i powinowactwo do tych receptorów jest mniejsze. Większość izoflawonoidów wykazuje większe powinowactwo do ER β niż ER α, zwłaszcza w czasie oraz po menopauzie, kiedy stężenie estrogenów spada. Izoflawonoidy, podobnie do leków z grupy SERM (selektywnych modulatorów receptora estrogenowego), oprócz wpływu estrogenowego mogą wykazywać również działanie antyestrogenowe, zależnie od stężenia krążących we krwi endogennych estrogenów, jak i od typu receptora estrogenowego. Z tego powodu izoflawonoidy posiadają korzystny wpływ na naczynia krwionośne, błonę śluzową pochwy, tkankę mózgową oraz na procesy przebudowy kości, bez negatywnego działania na macicę i gruczoł sutkowy. Badania przeprowadzone u kobiet w okresie okołomenopauzalnym i postmenopauzalnym, u kt& oacute;rych stosowano izoflawonoidy koniczyny czerwonej w dziennej dawce 80 mg przez okres 3 miesięcy, wskazują na znaczące zmniejszenie stopnia nasilenia zespołu objawów wypadowych menopauzy (indeks Kuppermana).

Wpływ izoflawonoidów koniczyny czerwonej na gruczoł piersiowy:
W badaniach mammograficznych u kobiet w okresie postmenopauzalnym wykazano, że izoflawonoidy koniczyny czerwonej, w odróżnieniu od HTZ, nie zwiększają gęstości tkanki gruczołu piersiowego, co wskazuje na brak ryzyka rozwoju nowotworów piersi podczas leczenia preparatami koniczyny czerwonej. Podobnie pozytywne wyniki uzyskano u kobiet obciążonych wywiadem rodzinnym w kierunku nowotworu piersi, które przez okres 3 lat stosowały izoflawonoidy koniczyny czerwonej w dawce 40 mg. Uważa się, że izoflawonoidy koniczyny czerwonej mogą być stosowane u kobiet, które w przeszłości przebyły nowotwory piersi.

Wpływ izoflawonoidów koniczyny czerwonej na stan skóry:
Stwierdzono, że izoflawonoidy koniczyny czerwonej spowalniają procesy starzenia się skóry, poprzez zwiększenie jej grubości oraz zawartości kolagenu

Soja
Dostarcza naszemu organizmowi fitoestrogenów. Podstawową grupą fitohormonów obecnych w soi są izoflawony. Są to naturalnie występujące w produktach roślinnych substancje, w swojej budowie podobne do wydzielanych przez jajniki żeńskich hormonów płciowych. Charakterystyczne dla fitoestrogenów jest jednak powinowactwo do receptorów ludzkich estrogenów. W organizmie ludzkim znajdują się dwa rodzaje tych receptorów: ER-alfa i ER-beta. Te pierwsze zlokalizowane są w jajnikach, gruczole sutkowym i endometrium..... Udowodniono również, że fitoestrogeny mogą zmniejszać stężenie cholesterolu we krwi, wzmacniać kości oraz zmniejszać ryzyko zachorowalności na nowotwory piersi.

Skład kapsułek Bigger Bust:

Szyszki chmielu 180mg /kaps, ekstrakt 8% z czerwonej koniczyny 100mg/kaps, gryka zwyczajna 50mg/kaps, soja 50mg/kaps, kukurydza 40mg/kaps, jęczmień 40mg/kaps, błonnik jabłkowy 20mh/kaps, substancje wypełniające.

Stosowanie

kapsułka

Stosować 1 kapsułkę 3 razy dziennie popić niewielką ilością wody. UWAGA - Nie należy przekraczać 3 kapsułek na dobę.
OPAKOWANIE: 90 kapsułek
 

yp-last.jpg

Opinie

Napisz opinię

BiggerBust - Suplement powiększający piersi

BiggerBust - Suplement powiększający piersi

BiggerBust to Innowacyjna i nowoczesna, w pełni naturalna kuracja na powiększenie i ujędrnienie biustu dla kobiet w każdym wieku.

Produkty powiązane

8 innych produktów w tej samej kategorii: